HOŘOVICKO – TACHOV 0:1

Začátek měli domácí výborný a v 15. minutě to mohlo být 3:0. Jenže to by museli proměňovat šance. Štěpnička zahodil sólo, Vokáč trefil boční síť a nevydařenou malou domů hostů vykopl brankář Bobčík ve skluzu z brankové čáry. S postupem času se hra vyrovnala. Hosté v prvním poločase branku Hořovicka víceméně neohrozili. Jenže ve 45. minutě měli řádnou porci štěstí, když střelu Folejtara tečoval Kaufman do protipohybu brankáře Mojžíše a byl z toho gól do šatny.

Ve druhé půli se Hořovicku nedařilo, pár šancí si ale domácí přesto připravili. Jenže když už se dostali do zakončení, tak pálili pánubohu do oken. Jako například Vokáč, Kolář nebo Štěpnička. Skórovat ale mohli i hosté. Dvořák ovšem ze dvou metrů překopl prázdnou branku. Obrovskou šanci k vyrovnání mělo Hořovicko v 77. minutě. Po rohu prošel míč až k Šubertovi, který ale z malého vápna netrefil prázdnou branku. Tím ale střelecké trápení domácích neskončilo. v 84. minutě postupoval Šmíd sám na branku, Viterna jej fauloval a rozhodčí měl jasno. Vyloučení a penalta. K desítce se postavil tradiční exekutor Kaufman, který ale poslal míč do tyče. Pak už se domácí k ničemu nezmohli a hosté tak překvapivě mohli slavit tři body. „Těžko se to hodnotí. V první půli jsme měli šance, ale nedali jsme je. Mančaft Tachova byl nepříjemný, rychlý a agresivní. Ve druhé půli jsme chtěli vyrovnat, ale nepřicházelo to. Pak přišla penalta, alespoň bod mohl být. Dneska vyhrál šťastnější mančaft. To je fotbal, musíme to urvat někde jinde,“ uvedl trenér Hořovicka Jan Berger.

Branka: 45. Folejtar. Rozhodčí: Černý. ČK: 84. Viterna (T). ŽK: Rampa, Kolář – Hutta, Kaše. Poločas: 0:1. Diváci: 135

Hořovicko: Mojžíš – Šmíd, Krupička (80. Diviš), Kaufman, Bežó – Šubert, Štěpnička, Nademlejnský, Rampa, Vokáč (64. Zítek) – Kolář.