Hořovicko - Tábor 4:1

Utkání mělo zajímavý náboj pro táborského brankáře Nováka, kterývětšinu podzimu chytalza Hořovicko. A na sobotní zápas asi nebude vzpomínat v dobrém, inkasoval totiž čtyři branky. Na první gól se nečekaloani tři minuty.Po rohušel v závarudůrazně do souboje Šmíd ajeho bodlo následně zapadlo přesně k tyči. Domácí se mohli uklidnit, místo toho ale hrálichvílemi jako splašení.Hostési postupně vypracovali převahu a kolem dvacáté minuty zahrávali velké množství standardek. Hořovičtísice soupeře špatně pokrývali, přesto se Táborští do šance nedostali. Naopak ve 25. minutěKaufman poslal Šuberta do sóla, brankář Novákale výtečně vyběhl a tutovku zlikvidoval.O pět minut později domácí zvýšili své vedení. Průnik Koláře zastavil Bujnovský skluzem a nemohlo následovat nic jiného než pokutový kop, který razantní střelou proměnil Kaufman. Ve zbylých patnácti minutách se již žádná šance nezrodila.

Stejně jako v prvním poločase, i po změně stran se domácí bleskově prosadili. Tentokrát to byl gól, na který by mohli být pyšní i hráči v nejprestižnějších ligách. Nademlejnský rozehrál rohový koppo zemi na roh pokutového území, kam si nabíhal Větrovský. Ten se do míče opřel z první a jeho následný točený projektil, za kterým se všichni jen ohlédli, skončil ve vzdálenějším horním rohu Novákovy branky. Hořovicko tedy vedlo 3:0. Jenže pak si domácí začali myslet, že se jim nemůže nic stát a Tábor toho okamžitě využil. Střelu Sztoska sice ještě Molnár vyrazil na roh, z následné standardky ale hosté snížili, když se hlavou prosadil volný Kalášek.Hosté vycítili šanci a začali se hodně tlačit do útoku. V 64. minutě mohlo být zaděláno na drama. Sztosek ale hlavičkoval z malého vápna těsně nad břevno. Poté se domácí probrali a hosty, i přesjejich územní převahu,již do další šance nepustili. Naopak několikrát Hořovičtí nebezpečně operovali v šestnáctce hostů. Tečku za utkáním udělali domácí v 90. minutě. U rohového praporku se skvěle uvolnil Větrovský, který následně prošel podél brankové čáry a předložil míč nabíhajícímu Bežovi. Brankář Novák se snažil situaci zachránit pádem pod nohy domácího hráče, ten ale šikovně upadl a následně nařízenou penaltu s přehledem proměnil Kaufman.

Branky: 3. Šmíd, 30. a 90. Kaufman (obě z pen.), 47. Větrovský - 56. Kalášek. Rozhodčí: Haleš. ŽK: Kaufman - Bujnovský, Šindelář. Diváci: 145. Poločas: 2:0.

Hořovicko: Molnár - Šmíd, Kovařík, Kaufman, Rak (70. Křížek), Větrovský, Bežo, Nademlejnský, Sklenář, Kolář (90. Keckstein), Šubert (85. Kadeřábek).

Tábor: Novák - Šahajda, Kalášek, Kučera, Koutník, Šindelář, Sztosek, Nohava, Bujnovský (69. Král), Rabiňák, Pávec.