Benešov - Hořovicko 1:0

Utkání, které se hrálo na umělé trávě, svou úrovní nepřekročilo průměr a jeho průběh dlouho odpovídal dělbě bodů. Vyrovnaný zápas nabídl minimum šancí. V prvním poločase měli mírně navrch domácí, obranu Hořovicka ale překonat nedokázali.

Stejný obrázek byl k vidění i po změně stran, za zmínku stojí snad jen střela domácího Večeři, kterou Novák vyrazil. Rozuzlení zápasu padlo v 81. minutě. Hosté ztratili za půlkou míč, dostal ho do běhu Veselý a podél vybíhajícího brankáře s pomocí tyče poslal míč do branky. Hosté v posledních minutách poslali do pole i brankáře. V nastavení se řítil na jejich prázdnou bránu Knotek, byl však zezadu stažen Zítkem, za což uviděl červenou kartu.

Branka: 81. Veselý. Rozhodčí: Richtár. ŽK: Štěpán – Kaufman. ČK: 93. Zítek. Diváci: 210. Poločas: 0:0.