Hořovicko - Řevnice 5:1

Hosté začali aktivněji, šanci Kunta ovšem Slováček vyrazil. V 9. minutě pak domácí zahrávali standardku z dobrých pětadvaceti metrů. K míči se postavil kapitán Kaufman a jeho tvrdou střelu tečoval jeden z hostů do protipohybu brankáře Ramse - 1:0. Hořovičtí rázem ožili a vzápěti po pěkné akci nastřelil Krajčovič tyč. Po deseti minutách převzali aktivitu opět hosté, ale na domácí obranu nevyzráli. Naopak ve 33. minutě podruhé udeřili Hořovičtí, a gólem doslova lahůdkovým. Nademlejnský zatáhl míč až k brankové čáře, následně přetáhl centr na volného Krajčoviče, který se nádherně položil do voleje a nechytatelnou střelou poslal míč k tyči - 2:0. Přestože Hořovičtí vedli o dvě branky, jejich hra působila dost neurovnaným dojmem. Hosté ovšem domácích chyb nedokázali využít.

Po změně stran začaly Řevnice značným náporem a hned ve 47. minutě je mohl vrátit do utkání Kunt. Jenže jeho hlavičku Slováček skvěle vyrazil. Snahu hostů utnuli domácí v 50. minutě. Nademlejnský zatáhl míč, přihrál nabíhajícímu Krajčovičovi a jeho následnou střelu si Štěch srazil do vlastní branky - 3:0. O osm minut později mohl výtečně hrající Krajčovič završit hattrick. Po akci Veinlicha ovšem nastřelil podruhé v utkání tyč. V 63. minutě domácí definitivně rozhodli o tom, že všechny body zůstanou v Hořovicích. Krajčovič povodil obranu a poté prostrčil míč Veinlichovi, který prohodil vybíhajícího brankáře hostů - 4:0. V 72. minutě pak Hořovicko přidalo pátý gól. Nademlejnský byl faulován na hranici šestnáctky a hlavní rozhodčí po poradě s pomezním nařídil penaltu. Tu se štěstím proměnil Kaufman - 5:0. Šestý gól pak mohl přidat Pobiš, který postupoval sám na branku, mířil ale nepřesně. V závěrečných deseti minutách domácí podlehli uspokojení a hosté několikrát zahrozili. Šance Horkavého a Pecháčka ještě dokázal Slováček zneškodnit, po průniku Šefrny se ale hosté dočkali v 83. minutě čestného úspěchu.

Branky: 9. a 72. Kaufman (druhá z pen.), 33. a 50. Krajčovič, 63. Veinlich. Rozhodčí: Vrzal. ŽK: Moise (H). Poločas: 2:0. Diváci: 150.

Hořovicko: Slováček - Kovařík, Pecinovský, Sklenář, Pobiš, Nademlejnský (87. Diviš), Větrovský, Šmíd, Kaufman, Veinlich (76. Ábel), Krajčovič (76. Moise).

Řevnice: Rams - Kunt, Šefrna, Štěch, Horkavý, Karda (46. Pecháček), Hrubý, Černý, Chrobák, Petlička (64. Bezpalec), Šourek.