Hořovicko – Vlašim 0:3

Hosté nastoupili především s hráči širšího kádru a v první půli se hrál vcelku vyrovnaný fotbal. O přestávce poslal trenér Vlašimi do hry Kotyzu se Strnadem a výsledek se dostavil téměř okamžitě. Ve 47. minutě hosté předvedli rychlou akci a Nádeníček prostřelil Krejčího. Hořovicko poté předvádělo snaživý výkon, ale Vlašim měla stálou převahu. Z několika šancí ale hosté gól nedali. Naproti tomu domácí se vůbec nedostali k ohrožení brankáře hostů. Naději si Hořovicko udrželo až do 84. minuty. Pak se v běžném souboji ochotně poroučel k zemi Průcha a rozhodčí nařídil penaltu, kterou se štěstím proměnil Strnad. Hořovicko pak rezignovalo a vzápětí technickou střelou dal výsledku konečnou podobu Nádeníček.

Branky: 47. a 85. Nádeníček, 84. Strnad z pen. Poločas: 0:0. Diváci: 300. Rozhodčí: Ochotnický. ŽK: Kaufman, Veselý – Süsser.

Hořovicko: Krejčí – Keckstein (78. Hruška), Novotný, Sklenář, Šubert, Nademlejnský, Větrovský, Kaufman, Veselý (55. Kolář), Bežó (81. Diviš), Šmíd.

Králův Dvůr – Kunice 1:1 na penalty 4:5

Do utkání vstoupili aktivněji hosté, kteří mohli jít v 11. minutě do vedení, tutovku jim ale zmařil skluzem na brankové čáře Machovec. V 19. minutě již gól padl a radovali se domácí. Po parádní přihrávce Michala Nováka se střelou o břevno prosadil Kyklhorn. Jenže po chvilce bylo srovnáno. Brankář Kudrna neudržel centr, míč následně spadl na nohu jednomu z domácích hráčů a odrazil se do branky. Ve zbytku první půle byly k vidění náznaky šancí na obou stranách, skóre se ale již nezměnilo. Ve druhé půli měli cábelíci více ze hry a také dostatek šancí, jenže brankáře Macháčka nepřekonali. Kunice čekaly na brejky, ze kterých mohli hosté strhnout vedení na svou stranu. V poslední minutě nakonec měli cábelíci velice blízko k vítězství, Juckem ovšem nastřelil jen břevno. Rozhodnout tak musely pokutové kopy. Hosté zklamali jen jednou, domácí neproměnili dvě penalty, a tak postoupily Kunice.

Branky: 19. Kyklhorn – 23. vlastní, rozh. pen. Šrámek. Rozhodčí: Bureš. Diváci: 300. Poločas: 0:0.

Králův Dvůr: Kudrna – Machovec (55. Sabou), Bláha (12. Tlustý), Bureš, Šilhavý, Petr, Himl, Kyklhorn, Novák S., Novák M., Fulín (76. Juckem).