Dukla Praha – Hořovicko 1:3

Domácím vyšel vstup do zápasu ideálně a hned v první minutě se dostali do vedení. Pivoňka ztratil míč a Micka následně po rychlé akci překonal Mojžíše. Po chvilce mohl vyrovnat Zítek, který ale šanci prováhal. Do další šance se pak dostal Šubert, kterého ale vychytal brankář Sobek. Domácí sice měli navrch, i Hořovicko ale bylo nebezpečné. Několik náznaků šancí ale hosté nedokázali dotáhnout do úspěšného konce. V závěru prvního poločasu mohla Dukla navýšit své vedení. Tenkl ale orazítkoval tyč a následnou dorážku Přeučila skvěle zneškodnil Mojžíš. Po následném rohu se dostal do šance i Micka, který ale z malého vápna branku přestřelil. Gólem nakonec neskončila ani střela Přeučila ve 43. minuty, kterou výtečně vyrazil Mojžíš.

Druhý poločas nabídl naprosto jiný obrázek. Hosté se výrazně zlepšili a brzy mohl vyrovnat Vokáč, který ale přestřelil. Pak trenérům Hořovicka skvěle vyšlo střídání. Štěpnička byl na hřišti necelé dvě minuty, když se postaral o vyrovnání. Po chybě domácího stopera sice nejprve Sobek vychytal Zítka, na dorážku Štěpničky byl ale krátký. Vyrovnaný stav dlouho nevydržel. Hned o dvě minuty později totiž hosté dokonali obrat. Šubert parádní přihrávkou našel na malém vápně Pivoňku, který pohodlně skóroval. Zbytek zápasu naprosto ovládlo Hořovicko. V 84. minutě hosté pojistili své vedení. Chrdle obral stopera o míč a Štěpnička následně prostřelil Sobka. V nastavení pak mohl skórovat i Chrdle, který ale sólo neproměnil.

„Dukla hrála v první půli dobře. Agresivně, rychle a bylo třeba její hráče napadat a dorážet, což se nám v prvním poločase nedařilo. Navíc jsme domácím první branku darovali. To nám domácí druhou půli vrátili. Prospěly nám změny v sestavě, které pomohly k obratu ve vývoji utkání. Zápas se mi líbil, měl velmi dobrou úroveň,“ zhodnotil střetnutí trenér Hořovicka Jan Berger.

Branky: 1. Micka - 58. a 84. Štěpnička, 60. Pivoňka. ŽK: Hrbáč (H). Rozhodčí: Štefan. Poločas: 1:0. Diváci: 80.

Hořovicko: Mojžíš - Bežó, Kaufman, Pivoňka, Šmíd - Vokáč (86. Wágner), Nademlejnský (56. Štěpnička), Rampa, Šubert - Hrbáč, Zítek (59. Chrdle).