Hořovicko - Řevnice 2:2
penaltový rozstřel 2:4

Navzdory krutému arktickému počasí a absenci divácké kulisy se hrál od počátku velmi kvalitní fotbal a otěže hry drželo v úvodní půlhodině pevně v rukou Hořovicko. Svoji převahu také dokázalo přetavit do vedení 2:0. Pouhá půlminuta od úvodního hvizdu stačila týmu v bílých dresech, aby otevřel skóre. Hebeda uspěl v souboji s řevnickým stoperem Štěchem a přesným lobem přehodil gólmana Kudrnu. Hořovický útočník, jenž strávil vinou zranění většinu podzimní části sezony v B-týmu, se po čtvrthodině hry trefil i podruhé, když přesnou střelou zpoza šestnáctky nedal Kudrnovi šanci zasáhnout.
Jen díky brankáři však neinkasovaly Řevnice potřetí, Hořovicko mělo jasně navrch, když o střelbu se pokoušeli i záložníci. Až v závěru první půle se hra vyrovnala a také dost přiostřila.

Hned v nástupu do druhé půle rozhodčí Kabyl odpískal ve prospěch Řevnic penaltu, již proměnil Hrubý. Hořovickým se penaltový verdikt arbitra nelíbil, ale těsné vedení drželi až téměř do konce. Jenomže neudrželi ho, minutu před koncem vyrovnal střelou zdálky Škorvánek.

I v penaltovém rozstřelu mělo zpočátku navrch Hořovicko, když v úvodní sérii řevnický Karda nedal, zato Nademlejnský proměnil. Jenomže jeho spoluhráči Sklenář se Šmídem poté selhali a až ve čtvrté sérii se trefil Větrovský. K exekuci v páté sérii se už Hořovičtí ani nedostali, neboť Řevnice mezitím proměnily čtyřikrát v řadě.

Jaromír Mysliveček, trenér Hořovicka: „Škoda, vedli jsme dva nula a v první půli jsme dominovali. Pokud bychom ziskali pohár, byl by to hezký příspěvek k letošním oslavám sta let fotbalu v Hořovicích. Po změně stran už byly lepší Řevnice. Takový je fotbal, ale důležité bude pro nás hlavně to, abychom na jaře vybojovali záchranu v divizi.“

Jiří Bezpalec, hrající kouč Řevnic: „V první půli se nám nedařilo v defenzivě, i proto, že jsme hráli proti silnému větru. Po obrátce to byla naopak naše výhoda, i proto ty rozdílné poločasy. Na tomto turnaji jsme hráli potřetí za sebou a vždy jsme se dostali do finále. V předchozích dvou letech jsme prohráli s Unionem Vršovice a Motorletem, tak jsme si řekli, že do třetice by nám to už mohlo ve finále vyjít. A nakonec to i vyšlo.“

Branky: 46. Hrubý z pen., 89. Škorvánek – 1. a 15. Hebeda. Rozhodčí: Kabyl. ŽK: L. Kunt – Slováček. Diváci: 5. Poločas: 0:2. Penalty proměnili: Bošanský, Hrubý, Černý, Bezpalec – Nademlejnský, Větrovský. Neproměnili: Karda – Sklenář, Šmíd.

Řevnice: Kudrna – Hrubý, Štěch, Černý, Karda – Škorvánek, Šefrná (46. Bezpalec), Horkavý, L. Kunt – Falout, Bošanský. Hrající trenér Bezpalec.

Hořovicko: Slováček – Šmíd, Kaufman, Kovařík, Sklenář – Bežó – Větrovský, Nademlejnský, Šubert – Kolář (85. Kadeřábek), Hebeda. Trenér Mysliveček.