Hořovicko - Příbram B 2:1

Domácí začali skvěle. Hned ve 4. minutě vyškrábl brankář Krček střelu Sklenáře na tyč a výborné zákroky musel předvést i při stříleném centru Nademlejnského a střele Šmída. Hosté nakonec úvodní nápor Hořovicka přečkali bez úhony a s postupem času vyrovnali hru. Zhruba okolo dvacáté minuty již hosté měli navrch, se střelami Šlapáka a Mojdla si ale Krejčí poradil. V sobě, kdy pak sílila převaha Příbrami přišel z čista jasna gól domácích. Po rohu si Příbramští nepohlídali odražený míč a střela Sklenáře z hranice šestnáctky zapadla ke vzdálenější tyči. Po chvíli mohlo Hořovicko přidat druhý gól. To si na centr Veselého naběhl na hranici malého vápna Bežó, jeho střelu ale skvěle vyrazil brankář Krček.

Ve druhém poločase měli hosté značnou převahu. Už v 51. minutě mohl vyrovnat Zikán, z malého vápna ale překopl prázdnou branku. Příbram se dočkala až o tři minuty později. Nademlejnský ztratil míč na polovině hřiště, hosté předvedli rychlou kombinaci, po které šel Zikán sám na Krejčího a bylo to 1:1. I nadále měli hosté více ze hry a domácí odolávali jen díky bojovnosti. Hořovicko držel nad vodou také brankář Krejčí, který například v 59. minutě skvěle vyrazil pokus Mojdla. Příbram poté již z převahy žádnou šanci nevytěžila. Naopak Hořovicko vyráželo k rychlým protiútokům a při jednom Doležal klukovsky v šestnáctce stáhl Veselého a rozhodčí nařídil pokutový kop. K míči se postavil domácí kapitán Kaufman, který s přehledem rozhodl o tom, že tři body zůstanou v Hořovicích.

Branky: 31. Sklenář, 73. Kaufman z pen. - 54. Zikán. Rozhodčí: Aubrecht. ŽK: Belán (P). Poločas: 1:0. Diváci: 380.

Hořovicko: Krejčí - Keckstein, Novotný, Kaufman, Sklenář, Šubert (74. Štěpnička), Nademlejnský, Větrovský, Bežó, Veselý, Šmíd (80. Kolář).

Příbram B: Krček - Doležal, Rampa, Šorna (59. Yanovych), Šlapák, Pazderník, Belán (75. Stančík), Kvída, Zikán (64. Bublík), Žáček, Mojdl.