Původně měly kromě domácího Spartaku a divizního Hořovicka startovat ještě juniorské celky Sparty a 1. FK Příbram. Ty ale daly na jiný program, takže se na hřišti měl představit celek I. A třídy Jílové a vedoucí tým pražského přeboru Přední Kopanina. Vrásky pořadatelům přidělala zpráva z Jílového, kde tým podlehl chřipkové epidemii, takže diváci, kteří zavítali na hřiště pod Svatou horou, viděli jako nováčka na turnaji jen Přední Kopaninu, která ve svém středu představila exslávistu Tomáše Pešíra. Trenéři se dohodli, že se bude hrát každý s každým 2x35 minut, což ocenili jak hráči, tak fanoušci, kteří se přišli v mrazivém sobotním dni na turnaj podívat.

Favoritem se rázem stal celek Hořovicka, který svojí roli potvrdil celkovým vítězstvím. Hořovicko nejprve nastoupilo proti domácímu Spartaku, za který nastoupil na levém beku i trenér Jiří Rychlík. Jenže snaha Spartaku končila na výtečně pracující obraně svěřenců trenéra Petra Vrabce, kteří hned na začátku druhého poločasu rozehráli rozhodující akci. Modrobílí totiž zastavili v druhé minutě druhé půle průnik domácích, Bežó posunul ihned na Pelikána, který vydláždil uličku Vojtěchu Zítkovi, jenž zajistil Hořovicku vítězství 1:0.

V druhém zápase turnaje překonala Přední Kopanina snaživé domácí hráče 2:0.

Třetí zápas byl tedy zároveň finálovým a Hořovicko nedalo lidově řečeno Pražanům „čuchnout". Po několika neproměněných příležitostech se vřítil do vápna Bežó, jeden z obránců jej podsekl a nařízenou penaltu Kaufman proměnil. „Z penalty musím skórovat, to je jasné," usmíval se kapitán Hořovicka Luděk Kaufman, který dodal: „Měl jsem sám ještě další šanci, to ale těsně nevyšlo." Ve druhém poločase krásnou přihrávkou našel Šimůnek Václava Šebka, který obešel i brankáře a bylo to již o dva góly. Třetí branku přidal Krůta a Hořovicko zdolalo Přední Kopaninu 3:0. „Kopanina měla být těžkým soupeřem, ale měli po zápase se Spartakem, zdáli se mi trochu unavenější než my. Skončilo to 3:0, podle mého to mohlo být ještě více," řekl kapitán modrobílých.

Tím si při své čtvrté účasti na tomto turnaji zajistilo Hořovicko poprvé vítězství a povzbuzení do dalších náročných tréninků. „Diváci nás pasovali do role favorita turnaje, takže jsme ho měli vyhrát, což se povedlo. Jsem rád, že jsme ani v jednom zápase nedostali gól, což svědčí o naší výborné obranné činnosti, navíc jsme přidali šance i góly," dodal Luděk Kaufman.