Hořovicko - Votice 2:2

Po úvodním oťukávání přišel první zajímavý moment v 15. minutě. To Sklenář zahrál v šestnáctce rukou a rozhodčí nařídil penaltu. Jenže Lukeš poslal míč do břevna. V dalších dvaceti minutách se hrál vcelku vyrovnaný fotbal, do šancí se dostali ale jen hosté. Viskupa ovšem vychytal Novák a Lukeš podruhé v zápase orazítkoval brankovou konstrukci. V závěru poločasu se o slovo přihlásili domácí a hostům způsobili pořádný šok. Ve 40. minutě tvrdou střelu Kaufmana tečoval jeden z hostujících hráčů mimo dosah brankáře Mašína a Hořovicko vedlo. Neuběhla ani minuta a bylo to 2:0. Na rohu vápna se dostal k míči Větrovský a jeho střela z první zapadla přesně k zadní tyči.

Hosty ovšem dva góly do šatny nesložily. Hned ve 47. minutě byl faulován unikající Knobloch a penaltu následně proměnil Walter. Domácí se ze hřiště úplně vytratili a po chvilce musel Novák zasahovat při střele Lizáka. V 59. minutě pak postupoval Walter sám na branku, domácí gólman jej ale skvěle vychytal. V 64. minutě již bylo vyrovnáno. Domácí obrana nechala na hranici šestnáctky volného Lukeše, který zamířil přesně k tyči - 2:2. Vzápětí mohly jít Votice do vedení, Horváth ale nastřelil tyč. Tento moment již domácí probudil a ve zbytku zápasu se hrál vyrovnaný fotbal. Skóre se ale již nezměnilo a body se nakonec rozdělily.

Branky: 40. Kaufman, 41. Větrovský - 47. Walter z pen., 64. Lukeš. Rozhodčí: Blaschke. ŽK: Sklenář, Krajčovič, Pobiš- Walter, Horváth. Poločas: 2:0. Diváci: 160.

Hořovicko: Novák - Sklenář, Pecinovský, Kaufman, Šmíd, Pobiš, Větrovský, Bežó, Nademlejnský, Veinlich, Krajčovič (75. Šubert).

Votice: Mašín (50. Januš)- Bareš, Neuberg, Budil, Faitl,Knobloch, Lukeš, Walter (84. Houška), Viskup (89. Siegl), Horváth, Lizák.