Třetiligovým fotbalistům Králova Dvora se vstup do sezony nevydařil. V domácím utkání s Mladou Boleslaví B podali mizerný výkon a nakonec nevybojovali ani bod, když hosté vstřelili rozhodující gól na 2:1 v 93. minutě. V týdnu v králodvorském táboře rozebírali příčiny neúspěchu a snažili se dělat vše pro to, aby úvodní nezdar v neděli napravili. Jenže cábelíky nečeká nic jednoduchého. V neděli dopoledne se totiž představí na hřišti Plzně B. A zde se hostům dlouhodobě nedaří. Plzeň B také nevstoupila do soutěže pravou nohou. V prvním kole Plzeňští utrpěli na půdě nováčka z Chomutova nečekaný debakl a odjeli s porážkou 2:5. A tak bude chtít rezerva Viktorie určitě napravit dojem z prvního kola. Přesně před rokem Králův Dvůr prohrál v Plzni 1:3, když domácím pomohli například brankář Poštulka nebo útočník Rezek.

První mistrovský zápas čeká v sobotu divizní fotbalisty Hořovicka. Jejich utkání prvního kola s Litolí bylo totiž odloženo kvůli nezpůsobilému terénu na středu. Hořovické tedy čeká nyní anglický týden. Premiéru v nové sezoně si Hořovicko tedy odbude na domácí scéně, kde hostí celek Benešova. I pro družstvo Benešova půjde o první mistrovské utkání, jejich zápas se Strakonicemi byl rovněž odložen. Ve středu se pak vydají hráči Hořovicka na půdu nováčka z Litole k odehrání odloženého zápasu prvního kola.

Na domácí půdě se představí i Český Lev – Union Beroun, který své podzimní mistrovské zápasy bude hrát na hřišti Na Ostrově. Berounští vstoupili do soutěže solidně, když na půdě nováčka Čáslavi B vybojovali bod. V sobotu hostí Beroun celek Benátek, které také v prvním kole hrály s nováčkem nerozhodně. V utkání se Štěchovicemi sice Benátky vedly 2:0, zápas ale skončil výsledkem 2:2. V loňské sezoně sice Český Lev – Union vyhrál na půdě Benátek 1:0, doma ale Berounští vyhořeli a prohráli 1:4.

O víkendu se hrají i mistrovské zápasy mládeže. Dorostenci Českého Lva – Unionu Beroun hostí v neděli celek Spartaku Příbram. Hořovičtí dorostenci se vypraví na půdu Kutné Hory. První mistrovské utkání čeká divizní žáky Českého Lva – Unionu Beroun. Ti se v Podlesí utkají s béčkem Příbrami. Úřední začátky jsou v 17 hodin.

ČFL: Viktoria Plzeň B – Králův Dvůr (NE – 10.15 – hř. Luční UMT – Henych – Berka P., Hrabovský).

Divize: Hořovicko – Benešov (SO – Hrubeš – Kubr, Váňa Jan), Litol – Hořovicko (ST – 18.8. – 17.30 – Čurda – Schröter, Krupa).

KP: Český Lev – Union Beroun – Benátky
(SO – hř. Na Ostrově – Pavelka – Malý, Richtár)

KP dorostu: Český Lev – Union Beroun – Spartak Příbram (NE – 10.15/12.30 – hř. Na Ostrově – Klečka, Richtár), Kutná Hora – Hořovicko (NE – 10.15/12.30 – UMT – Herda, Michal).

Divize žáků: Příbram B – Český Lev – Union Beroun (SO – 10/11.45 – hř. Podlesí – Žáková)