Hořovicko od začátku převzalo otěže zápasu, mělo územní převahu, ale někdy se moc snažilo akci dovést až do branky soupeře. "Více střelby, nehledejte se ve výhodnější pozici," vybízel trenér Pavel Novotný. Utkání nebylo pro domácí jednoduché, hosté pokukují po tom zahrát si v budoucnu divizi. Takže se hrálo trochu od podlahy, což však zase k blížícím se mistrovským utkáním nebylo na škodu, až na dva zákroky na Musu, kterého Hořovicko zkoušelo na hrotu útoku.
Právě Ghaňan se dostal do první gólové příležitosti, jenže míč šel vedle. Po chvíli se snažil prostřelit obranný val Mojdl, ale míč byl sražen na roh. Prosadili se až Křížek hlavou po jednom z četných rohů domácích.


Po obrátce se blýskl v brejku Musa a zvýšil na 2:0, další únik domácí školácky zazdili kvůli ofsajdu. Hosté se také snažili, ale pozorná obrana je nepustila do větší příležitosti. Brankáři domácích (v první půli Herco, ve druhé Hejcman) nemuseli vytáhnout parádní zákroky, všechny střely či centry pokryli bez větších problémů.


Diváky roztleskal před svým střídáním Nademlejnský, který trefil z přímého kopu spojnici břevna a tyče. Výtečnou individuální akci předvedl střídající Mach, kterému se otevřela obrana hostů, čehož domácí mladík využil a drze si to namířil jejím středem, načež obalamutil brankáře a zvýšil na 3:0. V samém závěru polevila koncentrace domácích, takže hosté parádní střelou do šibenici snížili na konečných 3:1.


Hořovicko se v další přípravě představí v sobotu 5.8. od 10:15 hodin proti SK Kladno na jeho stadionu.