FOTOGALERIE: Hořovicko porazilo Třeboň

Hořovice - Divizní fotbalisté Hořovicka si připsali do tabulky cenné tři body, když na domácí půdě vydřeli vítězství nad silnou Třeboní. Všechny góly padly v závěru prvního poločasu.

29.8.2009

Divize: Hořovicko - Třeboň 2:1Foto: DENÍK/Jan Vildmon

Hořovicko - Třeboň 2:1

Domácí fotbalisté vstoupili do zápasu aktivněji a v 9. minutě se dostali do první šance. Veinlich se krásně zbavil v šestnáctce obránce, s jeho následnou střelou si ale Skála poradil. Ve 13. minutě sice domácí dopravili míč do sítě, radost z vedení jim ale pokazil odmávaný ofsajd. Hosté s postupem času vyrovnali hru a ve 20. minutě se dostali také k ohrožení domácí branky. Závar na hranici malého vápna ovšem domácí ustáli a následnou střelu Svobody zlikvidoval Slováček. Poté se hrál vcelku vyrovnaný fotbal ve středu hřiště. Za zmínku stojí snad jen šance domácích ze 30. minuty, kdy při rohu hlavičkoval Kovařík do břevna. Ve 39. minutě se již skóre změnilo. Domácí obrana špatně pokryla hráče při rohu a volný Malý hlavou poslal míč pod břevno - 0:1. Hořovičtí se ovšem doslova zázračně oklepali a ve 42. minutě bylo vyrovnáno. Zásluhu na tom měl Nademlejnský, který zakroutil trestný kop přes zeď parádně do levého horního rohu Skálovy branky - 1:1. Domácí ve zbylých minutách první půle působili jako pokropeni živou vodou a jejich aktivita byla v první minutě nastavení odměněna. Při rychlém protiútoku Nademlejnský odcentroval na Pobiše, jehož pokus si srazil Malý do branky - 1:2.

Ve druhém poločase měli hosté stálou převahu. Domácím hráčům se díky nepřesným přihrávkám nedařilo vymanit se z tlaku, ale díky bojovnosti nepouštěli Třeboň téměř vůbec do šancí. Výjimkou byla jen 62. minuta, kdy se uvolnil v šestnáctce Hačka, pálil ale hodně nepřesně. Hořovičtí nakonec své vedení uhájili a připsali si do tabulky cenné tři body.

Branky: 42. Nademlejnský, 45. Pobiš - 39. Malý. Rozhodčí: Šimek. ŽK: Bežó, Kaufman, Pobiš- Houdek, Maxa. Diváci: 185. Poločas: 2:1.

Hořovicko: Slováček - Pecinovský, Kaufman, Kovařík, Zámeček, Pobiš, Nademlejnský (90. Šmíd), Bežó, Větrovský, Veinlich, Krajčovič (79. Sklenář).

Třeboň: Skála - Houdek, Maxa (73. Hojdar), Bláha, Adam (56. Hačka), Svoboda, Příhoda, Malý, Bezemek (7. Wolf), Sláma, Pintér.

Autor: Jan Vildmon

29.8.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Zámečníci strojů 113 Kč Zámečníci strojů ZÁMEČNÍCI. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 113 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ZÁMEČNÍCI - Místo výkonu práce: Žebrák. Upřesňující informace: nástup možný ihned. Kontakt: osobně, telefonicky, e-mailem.. Pracoviště: Kovodružstvo,výrobní družstvo v žebráku, Náměstí, č.p. 11, 267 53 Žebrák. Informace: Jedlička, Elgerová, +420 731 142 233,311 533 421. Řemeslné práce - Řemeslné práce Švadlena 12 200 Kč Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech ŠIČKY. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 12. Poznámka: ŠIČKA - Místo výkonu práce: Beroun - Železná. Nástup možný ihned. Kontakt: telefonicky, osobně (předem tel. domluvit schůzku).. Pracoviště: Jiří balabán s.r.o. - železná, 266 01 Beroun 1. Informace: Lenka Netopilíková, +420 606 645 825. Výroba - Výroba Obsluha strojů 13 500 Kč Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek OBSLUHA STROJŮ NA VÝROBU PEČIVA A CUKROVINEK. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Noční provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: OBSLUHA STROJŮ NA VÝROBU PEČIVA A CUKROVINEK - Místo výkonu práce: Beroun. Upřesňující informace: nástup možný ihned, pouze noční směna. Požadavky: zdravotní průkaz. Zaměstnanecké výhody: po zapracování prémiové ohodnocení, stravenky. Kontakt: e-mailem.. Pracoviště: Pac hořovice s.r.o. - beroun 1, Na Ostrově, č.p. 274, 266 01 Beroun 1. Informace: Dana Mrkáčková, +420 311 548 627. Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Strojírenský dělník, 16 500 Kč Obsluha zařízení na tažení a protlačování kovů OPERÁTOŘI VÝROBY - LISAŘI. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16500 kč, mzda max. 21000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: OPERÁTOŘI VÝROBY - LISAŘI - Místo výkonu práce: Žebrák. Upřesňující informace: nástup možný ihned. Náplň práce: obsluha hydraulických lisů, spolupráce při výměně lisovacích strojů, zodpovědnost za zajištění výroby v požadovaném množství a kvalitě. Požadavky: manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, zkušenosti s obsluhou lisovacích strojů (velkou výhodou), základní znalost práce na PC (výhodou). Nabízíme: odborné zaškolení na pracovišti, možnost zvyšování kvalifikace a kariérního růstu, příspěvek na dopravu do zaměstnání ve výši až 5.000 kč, k dispozici také autobusová svozová doprava, placené přesčasy, roční bonus za hospodářské výsledky společnosti, firemní akce, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování. Kontakt: telefonicky (8:00-17:00hod), e-mailem.. Pracoviště: Muramoto manufacturing europe s.r.o., Skandinávská, č.p. 991, 267 53 Žebrák. Informace: Ivana Kovaříková, +420 774 536 801.

ČFL: Dobrovice - Převýšov.

Zápy udržely Dobrovici na zádech

Tlustice - Osek 2:5

Tlustice stále bez ztráty kytičky

Brány sokoloven otvírají dokořán

Střední Čechy – Už počtvrté se v pátek 21. září otevřou brány sokoloven ve všech regionech České republiky. Do Noci sokoloven se zapojí také několik jednot ve Středočeském kraji.

Dojatý Šístek slavil s basketbalisty postup na MS

Nymburk - U českého basketbalu se motá Vratislav Šístek už téměř šedesát roků. Zažil jako hráči i funkcionář velké věci, hlavně v Nymburku a dodnes vzpomíná nejvíc na jeho první mistrovský titul. Teď se mu vyrovnal postup české reprezentace na mistrovství světa po 37 letech. Vratislav byl navíc jako kustod národního týmu přímo v ohnisku události a výhru v Bosně a Hercegovině přiblížil Deníku zblízka.