Do první šance se prodrali domácí, ale gólovou střelu Vrabce zastavila tyč. Po půlhodině zahrál Krůta malou domů, neposedný míč na nerovném terénu uskočil Hercovi a Synek měl lehkou práci. Benátky gól uklidnil a do půle kontrolovaly hru.

„Nesklopili jsme hlavu. věděli jsme, že na ně máme, a jsme lepší. Věřili jsme, že zápas otočíme a dokážeme vyhrát," neskládal zbraně domácí záložník Tomáš Březina. Ten se postaral o vyrovnání. „Tlačil jsem se od začátku utkání do vápna. V prvním poločase jsem se dostal asi třikrát do zakončení. Ve druhé půli přišel krásný centr od Martina Nademlejnského, po němž jsem se prosadil v souboji a levačkou skóroval," popsal vyrovnání Březina.

V závěru mohlo Hořovicko strhnout vítězství na svoji stranu, ale Mojdlovu ránu hosté srazili. Došlo tedy na penalty. „Po nevídaném počtu neproměněných penalt jsme si ulevili a získali druhý bod," usmíval se Tomáš Březina. Za domácí proměnili Mojdl a Nademlejnský, Herco dvě chytil, dvě dali hosté vedle. Domácí žijí.

Hořovicko – Benátky 1:1 (0:1) PK 2:1.
Branky: 57. Březina – 31. Synek.
Rozhodčí: Pečenka, Kouba, Vrchota.
ŽK: Kaufman – Synek.
Diváků: 300.
FK Hořovicko: Herco, Vaníček, Kaufman, Krůta (57. Šubert), Vrabec, Hašek, Březina (83. Bělohlávek), Mojdl, Pelikán T., Nademlejnský, Aubrecht ml. (71. Zítek V.). Trenér: Aubrecht st.