Zatímco hosté z Hvozdnice se na lavičce téměř báli, na té domácí bylo hodně těsno. Trenér Pavel Novotný chtěl dát příležitost všem, kteří absolvují přípravu, takže se na trávník dostali nové tváře, hráči béčka i dorostenci. "Nejde o výsledek, chceme dát příležitost všem, ať se předvedou. Od toho příprava je," podtokl před utkáním trenér Hořovicka. Z nových tváří se na hřišti představili Machurka a Graf, kteří již nastoupili v poháru. Diváci se seznamovali s Kuchařem, Křížkem, Nyklem, Dudlou a brankářem Hejcmanem. Nutno dodat, že mladík Kuchař již v Hořovicku je na přestup, angažmá Hejcmana bude dotaženo v pátek a z dalších tří má největší naději Křížek.


Samotné utkání přineslo mírnou převahu Hořovicka, zejména Klimeš dělal vítr a připravoval gólové šance, dvakrát zabránilo gólu břevno, Křížkovu gólovou hlavičku skvěle vytáhl brankář hostů. Ti se spoléhali na brejky, jeden z nich jim vyšel dokonale, přišel faul brankáře a po penaltě i vedení Hvozdnice. Před poločasem došlo k vyrovnání, Nademlejnský se odhodlal ke střele, ta šla křížem před branku, kde se nejlépe orientoval Mach.


Po obrátce tempo opadlo, hosté si připravili jednu šanci, kterou brankář zlikvidoval, na druhé straně se prezentovali Šíma a Smetana, ale brankář byl proti. Přípravný zápas skončil 1:1.


Kromě nadcházejícího sobotního pohárového utkání se Hořovicko představí v přípravě v sobotu 29.7. od 10:30 v Karlštejně proti Královu Dvoru, ve středu 2.8. od 18 hostí doma Braník a v sobotu 5.8. od 10:15 nastoupí ke generálce proti SK Kladno na kladenském stadionu Františka Kloze.