Hořovicko vyválčilo s vedoucí Příbramí B remízu

Hořovice/FOTO/- V sobotním utkání divizní skupiny A přijela vedoucí Příbram B do Hořovic posílená o několik hráčů prvoligového áčka. Domácí ovšem předvedli kvalitní defenzivu a zápas nakonec skončil, i přesto, že hosté měli po většinu zápasu značnou převahu, remízou 1:1. V domácím dresu se trefil debutující mladíček Jan Šubert.

26.9.2009

Divize: Hořovicko - Příbram B 1:1Foto: DENÍK/Jan Vildmon

Hořovicko - Příbram B 1:1

Příbramská rezerva přijela hned s pěti hráči širšího kádru áčka a na hřišti to bylo znát. Příbram měla od úvodu výraznou herní převahu, jenže domácí výtečně bránili a soupeře téměř nepustili do šestnáctky. Na první šanci se čekalo až do 26. minuty, kdy mířil Šlapák zblízka pod břevno, domácí brankář Novák, který přišel v týdnu na hostování do Hořovicka právě z Příbrami, ale výtečně míč vyrazil. I nadále se hrálo převážně jen na branku Hořovicka, hosté se ale skrz zahuštěnou obranu nedokázali prosadit. Domácí se k ohrožení příbramské branky dostali až v 41. minutě, Kovařík ovšem hlavičkoval z malého vápna nad branku. Na druhé straně si podobně vedl i Šlapák.

V úvodu druhého poločasu tlak Příbrami B ještě narostl a výsledkem byly dvě šance. V prvním případě ale Jungr ideální příležitost prováhal a pokus Klesy výtečně zlikvidoval Novák. Poté se osmělili i hráči Hořovicka, Krajčovič ovšem mířil z hranice šestnáctky nad branku. V 59. minutě se diváci dočkali gólu. Domácí hráči ztratili míč před vlastní šestnáctkou a Šlapákova křižná střela se od tyče odrazila do branky. Vzápětí mohl zvýšit hlavou Jungr, branku ale těsně minul. Poté se ke slovu dostali domácí. Šanci střídajícího Šuberta sice Rondzik dokázal vyrazit, v 63. minutě ale bylo vyrovnáno. Hosté si při rohu nepohlídali odražený míč, Větrovského tvrdou střelu Rondzik vyrazil jen k debutujícímu Šubertovi, který poslal míč nekompromisně pod břevno. Hráče Hořovicka vyrovnání nabudilo a v následných deseti minutách se hrál vyrovnaný fotbal. V závěru opět hosté zatlačili Hořovicko do defenzivy. Rozhodnout o výhře Příbrami B mohl v 79. minutě Šlapák, brankář Novák se ale prezentoval výtečným zákrokem. Ve zbytku zápasu měli sice hosté velký tlak, skóre se ale nezměnilo.

Branky: 59. Šlapák - 63. Šubrt. Rozhodčí: Kubec. ŽK: Pobiš, Nademlejnský, Větrovský, Novák - Jungr, Klesa, Ševr. Diváci: 300. Poločas: 0:0.

Hořovicko: Novák - Sklenář, Kovařík, Kaufman, Pecinovský, Pobiš, Nademlejnský, Šmíd, Větrovský, Veinlich (53. Šubert), Krajčovič (74. Hruška).

Příbram: Rondzik - Šmejkal, Rampa, Velas, Nechvátal, Novák, Klesa, Veselý, Šlapák, Jungr, Mojdl (78. Ševr).

Autor: Jan Vildmon

26.9.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Obsluha strojů 20 900 Kč

Obsluha zařízení na zpracování kovů OBSLUHA TECHNOLOGICKÉHO ZAŘÍZENÍ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 20900 kč. Volných pracovních míst: 28. Poznámka: OBSLUHA TECHNOLOGICKÉHO ZAŘÍZENÍ - Místo výkonu práce: Hořovice. Upřesňující informace: obsluha technologického zařízení v nepřetržitém provozu (12 hod. směny, střídá se 2 dny ranní, 2 dny volno, 2 dny noční, 2 dny volno - ranní směna od 7:00-19:00, noční směna od 19:00-7:00 hod.), při výrobě automobilových skel. Zaměstnanecké výhody: závodní stravování a stravenky zdarma, vyšší nárok na dovolenou, úrazové pojištění a další benefity. Kontakt: telefonicky (Po-Pá 9:00-16:00 hod. - 720 043 655), e-mailem (na stránkách firmy vyplnit dotazník www.saint-gobain-sekurit.cz).. Pracoviště: Saint-gobain sekurit čr spol. s r.o., Masarykova, č.p. 1404, 268 01 Hořovice. Informace: Ladislav Bukai, +420 311 541 152,602 649 421.

Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 15 000 Kč

Skláři dutého, lisovaného a technického skla SKLÁŘI DUTÉHO, LISOVANÉHO A TECHNICKÉHO SKLA - SKLÁŘI DUTÉHO SKLA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: SKLÁŘI DUTÉHO, LISOVANÉHO A TECHNICKÉHO SKLA - SKLÁŘI DUTÉHO SKLA - Místo výkonu práce: Nižbor. Požadavky: vyučení/zaučení v oboru, 3 směny, úkolová mzda, nutná praxe, dobrá znalost českého jazyka, spolehlivost, pečlivost, zručnost. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, možnost ubytování v podnikové ubytovně. Kontakt: tel. či e-mailem.. Pracoviště: Rückl crystal a.s., Lánská, č.p. 141, 267 05 Nižbor. Informace: Gerlinda Věšínová, +420 734 807 657.

Výroba - Výroba Obsluha strojů 12 200 Kč

Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek PRACOVNÍK/PRACOVNICE PEKAŘSKÉ VÝROBY. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: PRACOVNÍK/PRACOVNICE PEKAŘSKÉ VÝROBY - místo výkonu: Beroun, mzda 11000,- Kč + prémie do 30 %, - návštěvní hodiny pro uchazeče o zaměstnání jsou v době mezi 10:00 - 13:00 . Kontakt přes tel. či email. Pracoviště: Pac hořovice s.r.o. - beroun 1, Na Ostrově, č.p. 274, 266 01 Beroun 1. Informace: Vladimír Čadek, +420 311 548 134.

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební dělník 23 000 Kč

Dělníci v oblasti výstavby budov STAVEBNÍ DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: STAVEBNÍ DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV - Místo výkonu práce: Beroun. Náplň práce: manuální stavební práce, manipulace se stavebními hmotami, materiály a nářadím. Zaměstnanecké výhody: dobré mzdové ohodnocení. Kontakt: telefonicky (od 8:00-15:00 hod.), emailem, osobně (dle domluvy).. Pracoviště: Strabag a.s. - beroun, Lidická, č.p. 802, 266 01 Beroun 1. Informace: Hanna Bazo, +420 776 490 634.

Z fotbalového utkání I.B třídy Loučeň - Pátek (4:0)
149

Loučeň slaví 125 let od založení

ČFL: Hořovicko - Táborsko B 2:0

Modrobílé Hořovicko urvalo dva body

Basketbalový Nymburk zaplnil poslední místo

Nymburk – ČEZ Basketball Nymburk, úřadující basketbalový mistr republiky zaplnil na své soupisce poslední volné místo pro sezonu 2018/2019, když podepsal roční smlouvu s Američanem Kendallem Smithem.

Štěrba ze Sigmy před největším duelem kariéry: Čekáme jiný zápas než doma

/OD ZVLÁŠTNÍHO ZPRAVODAJE DENÍKU/ Ještě na jaře sledoval tažení olomouckých fotbalistů za pohárovou Evropou jen z lavičky. Navíc z té karvinské, kde obránce Jan Štěrba hostoval, ale kýženého herního vytížení se nedočkal. Dnes nastoupí v kazašském Almaty k jednomu z největších zápasů své dosavadní kariéry.