Hořovicko - Příbram B 1:1

Příbramská rezerva přijela hned s pěti hráči širšího kádru áčka a na hřišti to bylo znát. Příbram měla od úvodu výraznou herní převahu, jenže domácí výtečně bránili a soupeře téměř nepustili do šestnáctky. Na první šanci se čekalo až do 26. minuty, kdy mířil Šlapák zblízka pod břevno, domácí brankář Novák, který přišel v týdnu na hostování do Hořovicka právě z Příbrami, ale výtečně míč vyrazil. I nadále se hrálo převážně jen na branku Hořovicka, hosté se ale skrz zahuštěnou obranu nedokázali prosadit. Domácí se k ohrožení příbramské branky dostali až v 41. minutě, Kovařík ovšem hlavičkoval z malého vápna nad branku. Na druhé straně si podobně vedl i Šlapák.

V úvodu druhého poločasu tlak Příbrami B ještě narostl a výsledkem byly dvě šance. V prvním případě ale Jungr ideální příležitost prováhal a pokus Klesy výtečně zlikvidoval Novák. Poté se osmělili i hráči Hořovicka, Krajčovič ovšem mířil z hranice šestnáctky nad branku. V 59. minutě se diváci dočkali gólu. Domácí hráči ztratili míč před vlastní šestnáctkou a Šlapákova křižná střela se od tyče odrazila do branky. Vzápětí mohl zvýšit hlavou Jungr, branku ale těsně minul. Poté se ke slovu dostali domácí. Šanci střídajícího Šuberta sice Rondzik dokázal vyrazit, v 63. minutě ale bylo vyrovnáno. Hosté si při rohu nepohlídali odražený míč, Větrovského tvrdou střelu Rondzik vyrazil jen k debutujícímu Šubertovi, který poslal míč nekompromisně pod břevno. Hráče Hořovicka vyrovnání nabudilo a v následných deseti minutách se hrál vyrovnaný fotbal. V závěru opět hosté zatlačili Hořovicko do defenzivy. Rozhodnout o výhře Příbrami B mohl v 79. minutě Šlapák, brankář Novák se ale prezentoval výtečným zákrokem. Ve zbytku zápasu měli sice hosté velký tlak, skóre se ale nezměnilo.

Branky: 59. Šlapák - 63. Šubrt. Rozhodčí: Kubec. ŽK: Pobiš, Nademlejnský, Větrovský, Novák - Jungr, Klesa, Ševr. Diváci: 300. Poločas: 0:0.

Hořovicko: Novák - Sklenář, Kovařík, Kaufman, Pecinovský, Pobiš, Nademlejnský, Šmíd, Větrovský, Veinlich (53. Šubert), Krajčovič (74. Hruška).

Příbram: Rondzik - Šmejkal, Rampa, Velas, Nechvátal, Novák, Klesa, Veselý, Šlapák, Jungr, Mojdl (78. Ševr).