HOŘOVICKO – KLATOVY 2:0

Přechod z umělky na přírodní trávu byl hodně znát, hodně míčů bylo nakopávaných a domácí se nemohli dostat do rytmu.
I proto měli první příležitost hosté, ale Petržílka zblokoval střelu Kotrby včas.

Ve 31. minutě přišla domácí radost, když brankář hostů Rojík podběhl balón a Hájek stál na pravém místě – 1:0. O pět minut později se držel hlavu klatovský Kotrba, který se prodral před Herca, ale svojí střelu namířil vedle branky. Ve 39. minutě domácí vykombinovali hostující obranu, ale rána Rampy trefila do hlavy na brankové čáře Žáčka. Těsně před odchodem do kabin zahrozil hostující Říský, ale pokus z dobré pozice poslal nad branku.
Na druhé straně odcentroval Bežó, Vrabcův pokus v gólové šanci šel ale vedle.

Trpělivost Hořovicku růže přinesla, když v 66. minutě diváci tleskali výtečné kombinační akci. Zítek zatáhl míč, našel úplně volného Štěpničku, který se neukvapil a vyzval ke skórování do prázdné branky Nademlejnského – 2:0.

Klatovy ale ani druhá branka nepoložila, snažily se hrát dopředu, ale jejich pokusy obrana domácích i s brankářem Hercem odvrátila. Čtyři minuty před koncem potěšila diváky ještě další pohledná kombinace, Rampa našel nabíhajícího Zítku, který ale poslal míč pouze do břevna.

To byla tečka za zápasem, který přinesl tři body pro Hořovicko, jež před večerním posezením naladil výsledek z Čížové, kde Vary prohrály. Za lídra se tím posunul Motorlet, na jehož hřiště v druhém kole Hořovicko zajíždí a podle informací Deníku vypravuje autobus pro fanoušky.