FK Hořovicko - Sparta Praha U21 2:0

Juniorka Sparty nastoupila i s dvěma hráči kádru A týmu Picaultem a Chvátalem. Příležitost dostal také testovaný záložník Nathan Dzaba. Levonohý krajní záložník je mládežnickým reprezentantem Slovenska, jeho otec však pochází z Afriky. Dzaba na podzim hostoval v Teplicích a patří Lokomotivě Trnava.

Hořovičtí borci měli od začátku utkání více ze hry. Byli aktivnější a před brankou soupeře nebezpečnější. Výjimkou byla 15. minuta, kdy sparťanský Špaček trefil tyč. Jenže o devět minut později se o první změnu skóre postaral hořovický Hájek, který poslal svůj tým do vedení. Vzápětí mohl srovnat po rychlém útoku Picault, ale jeho střelu k tyči gólman Herco dokázal vyrazit. Vzrušení přinesl i centr Kadlece, který skončil na břevně.

Po změně stran začalo Hořovicko znovu aktivněji a brzy bylo za to i opět odměněno. Tentokrát přímý kop z poloviny hřiště převzal Vaníček, který upravil na 2:0. Účastník divize A pokračoval v obléhání branky, ve své aktivitě neustávala a dál udával tón hry. Ale marná byla další snaha, další gól už Hořovicko nevstřelilo. Naopak. Sparťané si ve zbývajícím čase vytvořili tlak, jejich touha po gólu byla rostla stále více a více, měli řadu rohových kopů, ale aspoň čestný úspěch se jim vstřelit nepodařilo.