Účastník I. B třídy od začátku nestíhal tempu Hořovicka, které si vytvářelo řadu šancí. Nutno však podotknout, že stejně jako v prvním zápase s Rapidem Plzeň jich vítězové mnoho neproměnili.

Úvodní gól vstřelil již po chvíli nadvakrát Zítek, druhý přidal po Nademlejnského rohu hlavou Bežó. Do poločasu se prosadil ještě jednou Zítek na 3:0. Další góly mohli přidat Kaufman, Hruška, Šubert a znovu Zítek, jenž pohrdl hattrickem.

Do druhé části vystřídalo Hořovicko více než půlku hráčů, ti se chvíli hledali, ale Zbůch neměl žádnou příležitost.

Na druhé straně se to vařilo před brankáři Baníku. Hned v úvodu neproměnil tutovku Hlaváček, po něm Šimůnek a nakonec se k neúspěšným střelcům přidal i Nademlejnský. Čtvrtou branku Hořovicka dal po narážečce a průniku Kaufman.

Hořovicko ve druhé půli dohrávalo s druhým gólmanem Gruntem na hrotu, protože se Hlaváček zranil již v 55. minutě.

Na tým kouče a někdejšího slavného plejera Jana Bergera čeká o víkendu na turnaji volný den, program je však nabitý. V pondělí 24. ledna je na řadě trénink venku a následně v hale, v úterý trénink venku, ve čtvrtek od 18.30 hodin trénink na UMT v Berouně, v sobotu od 13 hodin přípravný zápas na UMT v Brozanech s tamním divizním celkem a v neděli 30. ledna od 14 hodin duel s Českým Lvem-Union Beroun na berounské UMT.

V rozpisu přípravných zápasů navíc přibylo utkání s SK Rakovník ve čtvrtek 3. února od 17.30 hodin na UMT v Rynholci.

Baník Zbůch – FK Hořovicko 0:4 (3:0). Branky: Zítek 2, Kaufman, Bežó.

Hořovicko: Krejčí – Kovařík, Kaufman, Rampa, Šmíd (46. Diviš) – Šubert (46. Hlaváček, 56. Grunt) , Bežó (46. Drábek), Nademlejnský, Hruška (46. Keckstein) – Kolář (46. Mašek), Zítek (46. Šimůnek).

(zb)