Hořovicko má po polovině soutěže na kontě jen patnáct bodů, což stačí na čtrnáctou pozici. Jejich sobotní soupeř, celek Strakonic, na tom není o mnoho lépe. Strakoničtí uhráli na podzim jen o tři body více a v tabulce jsou hned před Hořovickem.

Celek Strakonic v přípravě sehrál devět zápasů. Strakoničtí dokázali porazit dorost Českých Budějovic a průměrné celky krajského přeboru Klatovy, Horažďovice a Chanovice. Dále si Strakonice připsaly remízu s dorostem Příbrami a prohrály s celky Českých Budějovic B, Písku, Čkyně a Písku B.

Hořovicku se v přípravě dařilo více. Na pražském turnaji Teskahor cup Hořovičtí dokráčeli až do finále, ve kterém remizovali s Řevnicemi 2:2 a nakonec podlehli soupeři po penaltách. Celkově Hořovicko mělo na turnaji bilanci šesti vítězství, dvou remíz a jedné porážky.

Za zmínku určitě stojí, že v podzimním vzájmeném utkání vyhrálo Hořovicko na své půdě 2:0. Dodejme, že utkání se hraje v sobotu od 10.15 hodin ve Strakonicích na hřišti Na Křemelce a jako hlavní rozhodčí jej bude řídit pan Lerch.

Sestavy z poslední přípravy – Strakonice: Strakonice: Kučera (60. Švehla) – Hajdušek, Legdan, M. Káník, Černý – Říský, Benedikt, Sleza, Křivanec – Hanzlík, Červenka. Střídali: Zámečka, Cibulka.

Hořovicko: Slováček – Šmíd, Kaufman, Kovařík, Sklenář – Bežó, Větrovský, Nademlejnský, Šubert – Kolář (85. Kadeřábek), Hebeda.