Zdice – Hořovicko B 3:0

Celkově nabídl zápas hodně podprůměrnou podívanou. Patnáct minut bylo k vidění jen opatrné oťukávání. Pak při rohu zakončoval Čihař, brankář Zíma vykopl jen k Novákovi, který ale prázdnou branku překopl. Ve 23. minutě se již skóre změnilo. Čihař se na hranici vápna obtočil kolem obránce a střelou po zemi překonal Zímu.

S postupem času o sobě dali vědět i hořovičtí mladíci. Pelikán ovšem střílel nad a sólo Budínského parádně zneškodnil Kasal. Poté byla na hřišti k vidění řada nepřesností. A to jak ze strany fotbalistů, tak i rozhodčích. V závěru poločasu mohli domácí zvýšit svůj náskok. Jenže Tomáš Svoboda přestřelil a Čihaře tentokrát vychytal Zíma.

Ve druhém poločase se na hostech hodně začala projevovat únava. Hořovičtí měli za celý poločas dva náznaky šancí, Vokurka i Hlaváček ovšem stříleli nad branku. To domácí byli mnohem nebezpečnější. Hned ve 46. minutě byl před Zímou zcela sám Pech a jeho střelu hostující brankář vytěsnil na tyč. O tři minuty později ovšem Zdice vedly 2:0. Čihař vymotal u tyče obránce a následně poslal míč mezi nohy brankáře Zímy.

V 59. minutě pak domácí kanonýr Čihař završil hattrick. Tentokrát dostal parádní míč na hranici šestnáctky a z deseti metrů nekompromisně poslal míč pod břevno. Pak už se zápas jen dohrával z povinnosti.