Hořovicko – Dukla B 3:1

Nejen Hořovičtí mají v kádru řadu mladých hráčů. „Dukla přijela s omlazenou částí. Asi tam měli hráče, které nemají otestované,“ uvedl trenér Hořovicka Jaromír Mysliveček, kterému se zápas líbil. „Byl to oboustranně pěkný fotbal a byla to také přehlídka mládeže,“ dodal trenér Hořovicka.

Na první gól se nečekalo dlouho. Hořovicko udeřilo již po pár vteřinách. „Asi rozhodlo, že jsme hned v první minutě dali gól,“ uvedl trenér Mysliveček, který následně popsal trefu hostů. „Byla to rychlá rozehrávka. Takhle bych si to představoval pořád. Obrana Dukly nebyla zformovaná. Rychlá přihrávka do prava, Větrovský prodloužil na Koláře, který to dal z první před branku. Posadil to na hlavu Hebedovi, který dal z malého vápna gól,“ uvedl trenér Mysliveček. Ve zbytku prvního poločasu se Dukla snažila vyrovnat, ale na obranu hostů Pražané nevyzráli. „Pořád jsme vedli a oni to chtěli srovnat a tím nám dávali možnost do útočné fáze. Nám sedí více útočný fotbal než obranný,“ podotkl trenér Mysliveček.

Po změně stran Hořovicko zvýšilo své vedení, když rozhodčí po jasném faulu nařídil penaltu a Kaufman se nemýlil. „Proměnil ji úplně suverénně,“ podotkl Mysliveček. Poté se dočkali i hráči Dukly, kteří po trefě Tenkla snížili na 2:1. Jenže po chvilce Hořovičtí kontrovali. „Byla to rychlá akce, centr z pravé strany a Hebeda to dal z voleje. Hezký gól,“ uvedl trenér Hořovicka, který vzápětí navázal. „Přál bych si, aby to v každém zápase dvakrát, třikrát takto hráči kopli. Většinou si míč zastavují, ale tentokrát to opět bylo z první,“ dodal Mysliveček. Další gól již nepadl a Hořovicko tak postoupilo do finále.

Branky: Hebeda 2, Kaufman z pen. - Tenkl. Poločas: 1:0.

Hořovicko: Slováček (Molnár) – Šmíd (Novotný), Kaufman, Kovařík, Sklenář – Větrovský, Nademlejnský, Bežó (Novák), Šubert – Hebeda (Černý), Kolář (Šimůnek).