Všenory – Hostomice 3:1

V prvním poločase, který se hrál v režii domácího týmu, zahazovali fotbalisté Všenor šance jak na běžícím pásu. V 11. minutě se v šestnáctce opřel do míče Dali, ale pálil těsně vedle branky. O čtyři minuty později, po trestném kopu Kristena, poslal Zelenka hlavou míč těsně nad branku. V 18. minutě pak St. Drážný ve slibné pozici pálil také těsně vedle branky. Ve 25. minutě mohli strhnout vedení na svoji stranu hosté, hrubku domácí obrany ale gólem nepotrestali. Po půlhodině hry se již skóre měnilo. To si na centr Hrdličky od rohového praporku naběhl Zelenka a hlavou poslal míč za záda hostujícího brankáře – 1:0. O dvě minuty později již domácí vedli 2:0, když přesně mířil St. Drážný.

V úvodu druhého poločasu mohl po rohovém kopu Hrdličky zvýšit vedení domácích Dali, ale hlavou mířil těsně nad branku. Jinak ale v průběhu druhého poločasu hosté odmítli roli obětního beránka, začali hrát aktivně a druhý poločas tak přinesl vyrovnaný průběh. V 55. minutě rychlý brejk do odkryté obrany zakončil přesným zásahem A. Bábíček, který tak snížil na 2:1 a udělal z utkání drama. Po hodině hry mohl Dali zvýšit vedení domácích, ale při jeho hlavičce z hranice malého vápna vytáhl Bohuněk z rukávu excelentní zákrok a skóre se nezměnilo. V 63. minutě mohli naopak hosté srovnat stav utkání, když unikající Hadraba přehodil vybíhajícího Bezkočku, ale míč mířící do prázdné branky odkopl vracející se Novotný do bezpečí. Vyrovnání se příznivci hostů nedočkali ani v 75. minutě, kdy unikající Michal Kačírek trefil jen vybíhajícího Bezkočku. V nervózním závěru nakonec domácí pojistili své vedení gólem z pokutového kopu. V 87. minutě předvedl Zelenka v šestnáctce nafilmovaný pád a rozhodčí nařídil pokutový kop. Herecký výkon Zelenky vyvolal bouři nevole u příznivců hostů, ale na výroku rozhodčího se nic nezměnilo. Exekutor pokutového kopu Dali mířil přesně a dal výsledku konečnou podobu 3:1.

Branky: 30. Zelenka, 32. St. Drážný, 87. Dali z pen. – 55. A. Bábíček. Rozhodčí: Vočka. Diváci: 120. ŽK: 3:4. Poločas: 2:0.

Všenory: Bezkočka – Frýbort, V. Drážný, Čuba, Wojnar, Hrdlička, Novotný (Feglar), Dali, St. Dražný (Krčil), Zelenka, Kristen.

SK Hostomice: Bohuněk – J. Bábíček, Budil, Sluka, Maršálek, Lenkvík, Kuba, Martin Kačírek, Michal Kačírek, A. Bábíček, Hadraba.⋌ (spa)