Hostomice – Maršovice 1:1

Domácí fotbalisté začali náporem, několik nebezpečných závarů ovšem hostující obrana vyřešila. Poté se hra vyrovnala a s postupem času začínali mít mírně navrch hosté. A v 25. minutě šly Maršovice do vedení, když se parádní střelou ze dvaceti metrů prosadil Hlaváč. Hosté byli poté na koni a mohli přidat i druhý gól, při hlavičce T. Procházky ovšem Bohuněk vytáhl skvělý zákrok.

Po změně stran se domácí zlepšili a po většinu času měli mírně navrch. Jenže několik střel ze střední vzdálenosti se neujalo. Na druhé straně pak hosté spálili po hodině hry tutovou šanci. V 75. minutě se domácí dočkali vyrovnání. První střelu sice brankář Maršovic dokázal vyrazit, k odraženému míči se ale dostal Hadraba, který jej hlavou poslal odkryté branky – 1:1. Od tohoto okamžiku se hrál až do konce otevřený fotbal se šancemi na obou stranách. Skóre se ale již nezměnilo a zápas tak skončil remízou.

Branky: Hadraba – Hlaváč. Diváci: 50. Poločas: 0:1.