Březnice - Hostomice 3:1 (1:0)

Kdyby vedli březničtí fotbalisté po prvním poločase 4:0, nikdo by se tomu nedivil. Jenže útočníci v bílích dresech se během prvního poločasu předháněli ve spalování vyložených gólových šancí. A tak se ujala jen přesná a tvrdá střela Martina Zárybnického ve 28. minutě.

Druhý poločas začali hosté odvážněji a domácí brankář Vaněček musel řešit nebezpečné situace. Vyrovnávací branku vstřelili hosté v 66. minutě, kdyVáclav Lisý dokázal přejít přes domácí obránce a zkušeně zakončil. Jenže vyrovnaný stav vydržel jen sedm minut. V 73. minutě po zpětné přihrávce vsítil branku nekompromisně Jindřich a domácí šli do vedení 2:1. Po chvíli pak nejkrásnější akcí utkání zvýšili domácí v 77. minutě stav na 3:1. Brankář Vaněček našel dlouhým výkopem Burgera, a ten úprk k brance hostí zakončil mazáckým přelobování vybíhajícího brankáře Hostomic. Nic na výsledku poté nezměnilo ani vyloučení domácího Jindřicha.

Březnice: Vaněček - Cibulka, Petrovic, Štolba, Zárybnický, Motejzík, Jindřich, Cvrk, Mart. Žid (89. V. Češka), Nepivoda (61. Burger), J. Žid (90. L. Češka).

Hostomice: Bohuněk - Kovács, Vaverčiak, J. Kuba (74. Budil), Maršálek, Lenkvík, V. Kuba, Bábíček, Kačírek, Lisý (85. Rybák), Vyskočil.