HOSTOMICE – MARŠOVICE 2:1

Domácí měli od začátku navrch, nicméně do zakončení se moc nedostávali. Po čtvrthodině hry ovšem Hostomice šly do vedení. Jeden z hráčů Maršovic zahrál v šestnáctce rukou a Martin Kačírek následně s přehledem proměnil desítku. O pět minut později už to bylo 2:0. Aleš Bábíček si počínal hodně důrazně v souboji s obráncem, kterého nemilosrdně odstavil od míče a následně poslal míč za záda bezmocného Pechače. Domácí pak mohli z převahy přidat i třetí branku, v zakončení se jim ale již nedařilo. V samém závěru poločasu se naopak radovali hosté. Hostomičtí nedokázali odkopnout míč a následnou nepovedenou střelu usměrnil nabíhající Fišer do sítě. Hostomice tedy dostaly gól do šatny.

To ale domácí zřejmě nabudilo, neboť v úvodu druhé půle byli viditelně lepší a mohli své vedení pojistit. Hardaba ovšem v 52. minutě z dobré pozice přestřelil a Lenkvík vzápětí nastřelil tyč. To již chumelilo velmi vydatně a hráči museli bojovat především s těžkým terénem. V závěrečné půlhodině sice Maršovice byly lepší, brankář Zíma měl ale minimum práce a když bylo potřeba, spolehlivě zasáhl. Hostomice nakonec bez větších problémů vedení udržely a připsaly si cenné tři body. Na kontě již mají 22 bodů!