HOSTOMICE - KUNICE 2:1

Hosté mají zkušený tým a to potvrzovali od začátku. „Soupeř od začátku ukazoval svoje kvality a opíral se vzadu o zkušeného Davida Zoubka, který hrál nejvyšší českou soutěž. Nás ze začátku provázelo velké množství nepřesností a zbytečných ztrát balonu," viděl začátek utkání středopolař domácích Lukáš Hruška.

Ten mohl přivítat navrátilce z Jinec Rybáka, který také otevřel skóre. „Když jsme se oklepali ze začátku, tak se nám z prvního rohu se nám povedlo skórovat, když Víťa Rybák se prosadil hlavou. První gól v I. A třídě nás dle mého názoru uklidnil a dodal potřebné sebevědomí," mohl být spokojen Hruška, který se podělil o další radostný okamžik: „Poté jsme udeřili podruhé po krásné akci, která začala na našem vápně. Michal Kubišta dostal přihrávku zády k bráně soupeře, sklepl balon na Láďu Lenkvíka, který mu ho nádherně vrátil do běhu a Michal poté podél brankáře nahrál Pepemu Vladykovi, který měl před sebou prázdnou bránu."

Vedení o dva góly může být však ožehavé. „O poločase nás trenér Vyskočil upozorňoval na to, že stále není konec a že musíme být aktivní," řekl Lukáš Hruška. Jenže hosté se nedali a snížili. „David Zoubek nás potrestal z přímého kopu z velké dálky, kdy jsme zaváhali ve zdi. Obavy o výsledek se dostavily a následovala od nás nervózní desetiminutovka, kdy se soupeř hnal za vyrovnáním a my opět dělali zbytečné chyby. Soupeř byl ke konci aktivnější, ale my jsme se semkli, bojovali jeden za druhého a udrželi hubené vedení díky bojovnému výkonu až do konce. Nutno podotknout, že za velkého přispění diváků, kteří nás hnali za výhrou," přiznal Hruška.

Ohlas trenéra Luďka Vyskočila si přečtete ve středečním tištěném Berounském deníku.

Ve středu se od 17:30 hodin střetnou v předkole krajského poháru Slavoj Osek s SK Hostomice.