H. MĚCHOLUPY – HOŘOVICKO 0:1

V Praze se hrál svižný a rychlý fotbal, do kterého vstoupili lépe hráči Horních Měcholup. Ti donutili díky dobrému napadání soupeře k chybným rozehrávkám. Pražané si vytvořili mírnou převahu, ze které vytěžili dvě příležitosti, které však nevyužili. „Byli jsme bez pohybu. Jsou to pořád přípravné zápasy, někdy se daří více, někdy méně. Ale já bych chtěl být přesvědčen o tom, že když kluci přijdou na hřiště, tak se na ně mohu spolehnout. Stále ještě ale přetrvává to, že na hřišti v průběhu zápasu zjišťuji, kdo se dobře vyspal nebo ne. Vím, že kluci chodí do práce, ale i přesto po nich chci maximální výkonnost," mračil se trenér Hořovicka Petr Vrabec.

Do druhého poločasu vstoupili lépe hráči Hořovicka, kteří předvedli dvacetiminutovku snů. Nejprve přišel první atak Hájka na hrotu, který však osamocen před brankářem nezpracoval dobře míč. Po chvíli přišel závar před brankou Měcholup, který vyzněl v tyčku, kterou nastřelil Bežó. Po něm dostal skvělou přihrávku opět Hájek, který postupoval sám na brankáře, který jej však vychytal.V 55. minutě vyhráli Středočeši souboj na půlce, výtečně zakombinovali, z čehož vyzněl únik Vrabce po pravé straně, přesný centr, na který si naskočil V. Šebek a hlavičkou rozhodl o výsledku utkání.

O tři minuty později se opřel do střely Březina a orazítkoval břevno. Hornoměcholupští se pak dostali zpět do hry, ale brankáře P. Šebka neohrozili. Realizačnímu týmu Hořovicka pak trochu zatrnulo, když hřiště musel opustit zraněný Bežó. „Koleno je nakonec jen naražené, myslím, že to bude v pořádku," uvedl obránce Hořovicka. Natěšené Hořovicko chtělo přidat ještě druhý gól, největší příležitost ke vstřelení měl Rampa, jehož táhlá střela skončila těsně nad břevnem. „Kladem utkání bylo vítězství. V týdnu se před Mariánskými Lázněmi zaměříme na všechno," už se pousmál Petr Vrabec.