Vedoucí Beroun B přivítal celek Tetína. Domácím se podařilo v rušném utkání prodloužit vítěznou sérii. Domácí fotbalisté nejprve v prvním poločase potrestali chybu tetínské obrany a poté Krčma zvýšil z pokutového kopu. Po změně stran pokračovali domácí v navyšování skóre. Hostům se nedařilo a když už se dostali do šance, tak ji zahodili. Tetínští navíc domácím ulehčili situaci svou nedisciplinovaností, na kterou doplatili vyloučením Kern se Švédou. Červenalo se ale i na druhé straně, předčasně pod sprchy musel Grajcar. Nic to ale nezměnilo na tom, že Beroun B utkání suverénně dovedl do vítězného konce a po čtvrtém kole má stále stoprocentní bilanci. Bez ztráty kytičky je zatím i Komárov, který tentokrát hostil poslední Zadní Třebaň. Domácí položili základ k vítězství v prvním poločase, ve kterém se dostali do dvoubrankového vedení. Po změně stran sice Soukup snížil, domácí si ale vedení vzít nenechali. V příštím kole bude k vidění zajímavý zápas, druhý Komárov totiž jede na půdu třetího Hýskova.

Zajímavý zápas se hrál v neděli v Novém Jáchymově, kde se střetli nováčkové soutěže. Jak domácí, tak i hosté z Hýskova vstoupili do okresního přeboru velice dobře, a tak se nikdo nemohl divit, že utkání přilákalo dvě stě padesát diváků. Domácí, kteří ve třech prvních utkáních vstřelili dvanáct branek, ale tentokrát zcela vyhořeli. Nový Jáchymov hrál ve velkém útlumu a bez bojovnosti. Naproti tomu Hýskov předvedl výborný výkon, ovládl celé utkání a doslova si na hřišti dělal, co chtěl. Hýskov vedl o půli 2:0 a po změně stran přidal další čtyři branky. Domácí měli v utkání jen dvě šance. První za stavu 0:3 neproměnil Spurný a pak až za stavu 0:6 netrefil Pém prázdnou branku.

Fotbalisté Oseka se představili na půdě Chlumce. Hosté sice mají silný útok, venku ale zatím Slavoj tápe. Osek měl sice v utkání více šancí než Chlumec, jenže domácího brankáře nedokázali hosté ani jednou překonat. Podobně se vedlo i domácím, kteří se také dostali do několika velkých šancí. Chlumec brankáře Křivánka překonal jen jednou, a to hostům pomohla tyč. Diváci se tak gólu nedočkali a body se dělily.

Nejvyšší vítězství čtvrtého kola zaznamenali fotbalisté Trubína, kteří deklasovali Újezd 5:0. Domácí se dostali do vedení po čtvrthodině hry, kdy po pěkné kombinaci s Vlčkem skóroval Andrlík. Ve 39. minutě pak zvýšil na 2:0 Choc parádní střelou z trestného kopu. Naděje hostů na zdramatizování utkání uťali Trubínští již po pěti minutách druhé půle. Seeman našel ve vápně volného Vlčka, který hlavou zvýšil na 3:0. Hosté rezignovali a během deseti minut Trubín přidal další dva góly. Nejprve se po individuelní akci prosadil Andrlík a po centru Kličky poté na 5:0 hlavou pečetil Pech.

Hladké vítězství si připsali fotbalisté Zdic B. Hráči Olympie o svém vítězství rozhodli v prvním poločase. Ve 25. minutě již zdické béčko vedlo nad Drozdovem 3:0 a toto vedení si pak v pohodě domácí pohlídali.

Chlumec - Slavoj Osek 0:0 (0:0), diváci: 100, rozhodčí: Červenka - Marek, Pos ml. FK Olympie Zdice B - Drozdov 3:0 (3:0), branky: Voráček 2, Kulhánek, diváci: 100, rozhodčí: Kareš - Šnajdr, Slabý. Český lev-Union Beroun B - SK Tetín 5:1 (2:0), branky: Přibyl Marek 2, Krčma z pen., Urban, Petráš O. - Krtek. ČK: Grajcar - Švéda, Kern, diváci: 80, rozhodčí: Ducký - Mázdra, Koubík. FC Freyburg Trubín - SK Doubravan Újezd 5:0 (2:0), branky: Andrlík 2, Choc, Vlček, Pech, diváci: 100, rozhodčí: Pecka - Marx, Vlachopulos A. Čechie Nový Jáchymov - FK Stejstav Hýskov 0:6 (0:2), branky: Vávra 2, Bartoš, Sechovec, Lhotka, Pošmurný, diváci: 250, rozhodčí: Svoboda - Špicl, Závora. FK Komárov - Ostrovan Zadní Třebaň 2:1 (2:0), branky: Ernest, Kubička - Soukup Jiří, diváci: 65, rozhodčí: Šnajdr - Plecitý, Filip. SK Tlustice - Horymír Neumětely 0:1 (0:1), branka: Kejzlar z pen., diváci: 120, rozhodčí: Ryska - Svoboda, Kocourek.

Pořadí střelců okresního přeboru

(7) – Krůta (ČLU Beroun B). (5) – Spurný (Nový Jáchymov). (4) – Vávra (Hýskov). (3) – Ehl (Osek), Pech (Zdice B), Hnátek, Sechovec (Hýskov), Kaňka, Krtek (oba Tetín), Šebek Jar. (Neumětely), Cimpa (Nový Jáchymov), Švarc F. (Drozdov), Vlček (Trubín), Soukup (Zadní Třebaň), Ernest (Komárov). (2) – Ciprián, Veselý Petr (oba Chlumec), Čížek Robert, Doležal (oba Osek), Pech, Andrlík (Trubín), Nový, Komínek, Kejzlar (všichni Neumětely), Pém, Krob (oba Nový Jáchymov), Bláha (Tlustice), Sojka (Komárov), Sluka K., Voráček (Zdice B), Urban, Marek Přibyl (oba Beroun B). (1) – Kebrdle, Hochman, Martinkovič, Kubička (všichni Komárov), Ležal (Chlumec), Jelen, Dolínek (oba Tlustice), Klička, Seeman, Choc (všichni Trubín), Pazdera, Cieciura (oba Zadní Třebaň), Grajcar, Krčma, Petráš O. (oba Beroun B), Junek, Bartoš, Lhotka, Pošmurný (Hýskov), Blažek T., Macourek, Kulhánek (všichni Zdice B), Pergl, Šebek (oba Újezd), Ungr (Osek), Hejna Jos., Tenkrát (oba Tetín), Vodička J., Vodička V. (oba Drozdov). Pořadí střelců je sestaveno z hlášení výsledků.