Třízápasovou sérii porážek ukončili fotbalisté Hýskova. Domácí ovšem nezačali nejlépe a hosté ze Zadní Třebaně se mohli dostat do vedení. Jenže hostující Bacílek ve 25. minutě neproměnil za stavu 0:0 pokutový kop. Domácí pak v prvním poločase šli do vedení, hosté ale bojovali i nadále. Jenže ve druhém poločase Zadní Třebani došel dech a domácí pak utkání s přehledem rozhodli.

Šemíci se vypravili na půdu Doubravanu Újezd. V prvním poločase sice úvodní velká šance patřila hostům, ale poté převzali otěže zápasu domácí, kteří byli po celou první půli lepším týmem a vytvářeli si i brankové příležitosti. Do vedení se ale dostali po poněkud sporné situaci, když byl odpískán pokutový kop za to, že po přistrčení od domácího hráče zahrál obránce Šemíků rukou. Ve druhém poločase už se počet šancí vyrovnal a v 65. minutě po brejku do odkryté obrany vyrovnali hosté i skóre. Poté měly oba týmy možnost strhnout vítězství na svou stranu, ale rozhodla až 89. minuta ve které Šemíci chybovali při rohovém kopu a domácí se dostali do vedení 2:1. Okamžitě po rozehrání rozhodčí ukončil zápas a hráči Doubravanu tak mohli slavit důležité vítězství, díky kterému přeskočili v tabulce rezervu Zdic.

Tabulka střelců

(21 gólů)
- Vlček (Trubín). (15) – Krůta (Beroun B). (14) - Stejskal (Hýskov). (13) - Mantlík (Drozdov), (11) - Švarc F. (Drozdov), (10) – Ehl (Osek), Vávra, Hnátek (Hýskov), Spurný (Nový Jáchymov), Klička (Trubín). (9) – Ungr (Osek), Hausner (Komárov), Šebek Jar. (Neumětely). (8) – Andrlík (Trubín), Hlavatý M. (Osek), Vajs (Újezd), Krob (Nový Jáchymov), Sechovec (Hýskov), Doležal (Osek). (7) - Cimpa, Pém, Vlček (N. Jáchymov), Seeman (Trubín), Urban (Beroun B), Nový (Neumětely), Veselý Petr, Kural (Chlumec), Bláha (Tlustice). (6) – Sojka, Ernest, Martinkovič (Komárov), Krčma (Beroun B), Pech (Trubín), Dolínek, Jelen (Tlustice), Krtek (Tetín), Kejzlar (Neumětely), Kyncl (Újezd), Bacílek (Zadní Třebaň). (5) – Kalina (Drozdov), Hošťálek, Ležal (Chlumec), Lhotka (Hýskov), Volf (Osek), Kubička (Komárov), Kaňka (Tetín), Pech (Zdice), Komínek (Neumětely), Šlégr (Trubín). Tabulka střelců je vytvořena dle hlášení výsledků.

Ta nedokázala navázat na vítězství z minulého kola. Tentokrát ovšem Olympie měla proti sobě kvalitnějšího soupeře. V prvním poločase ještě domácí dokázali s vedoucím Trubínem držet krok, i když o poločase vedli hosté 2:1. Po změně stran již měl lídr viditelně navrch, což potvrdil také třemi góly. Trubín tedy vyhrál 5:1 a díky zaváhání Komárova vede tabulku již o tři body.

Berounská rezerva se po týdnu opět představila na svém hřišti, opět ale vyšla bodově naprázdno. V minulém kole hráči Českého Lva – Unionu prohráli se Zdicemi B 2:4, tentokrát na své půdě nestačili na Chlumec. Po poločase vedli hosté 1:0, druhý poločas byl ale jasně v režii Chlumce, který nakonec deklasoval domácí celek 5:1. Díky tomuto vítězství se Chlumec udržel ve středu tabulky, na dvanácté Zdice B má ale náskok pouhé tři body.

Jednoznačné vítězství zaznamenali na půdě soupeře i fotbalisté Tlustice, kteří deklasovali předposlední Tetín půl tuctem branek. Tlustice se díky vítězství udržela na čtvrtém místě. Shodný počet bodů jako čtvrtá Tlustice má pátý Osek. Ten přivítal na své půdě družstvo Nového Jáchymova. Hosté se v utkání střelecky neprosadili, navíc dohrávali v deseti, když přišli o vyloučeného Kroba. O vítězství Slavoje v poměru 2:0 se postaral především dvougólový střelec Doležal. Osek vyhrál na svém hřišti poosmé v řadě.

Český lev-Union Beroun B - Chlumec 1:5 (0:1), branky: vlastní - Kural 2, Hošťálek, Veselý P., Veselý V., diváci: 30, rozhodčí: Červenka - Ryska, Kadeřábek. FK Olympie Zdice B - FC Freyburg Trubín 1:5 (1:2), branky: Prokop – Vlček 2, Klička 2, Šlégr, diváci: 50, rozhodčí: Mázdra – Chvátal, Vlachopulos A. Slavoj Osek - Čechie Nový Jáchymov 2:0 (1:0), branky: Doležal 2, ČK: Krob (NJ), diváci: 60, rozhodčí: Špicl - Závora, Spiegl. Drozdov - FK Komárov 4:3 (0:1), branky: Mantlík 2 (1 z pen.), Pergl, Švarc – Fábera 2, Martinkovič, diváci: 50, rozhodčí: Hájek - Sekerka, Belanský. SK Tetín - SK Tlustice 1:6 (0:2), branky: Kaňak z pen. – Jelen 2, Škvára 2, Bláha 2, diváci: 50, rozhodčí: Svoboda - Pecka, Chvátal. SK Doubravan Újezd - Horymír Neumětely 2:1 (1:0), branky: Kyncl Radek, Novák – Šebek Jaroslav, diváci: 100, rozhodčí: Kareš - Šnajdr, Filip. FK Stejstav Hýskov - Ostrovan Zadní Třebaň 4:1 (1:0), branky: Stejskal, Hnátek, Sechovec 2 - Bacílek, diváci: 100, rozhodčí: Ducký - Hájek, Bidšovský.

 1. Trubín⋌ 21 15 3  3 68:27 48
2. Hýskov⋌ 21 15 0  6 59:26 45
3. Komárov⋌ 21 13 4  4 49:26 43
4. Tlustice⋌ 21 11 4  6 37:21 37
5. Osek⋌ 21 11 4  6 51:28 37
6. Beroun B⋌ 21  9 5  7 48:49 32
7. Drozdov⋌ 21  8 4  9 43:40 28
8. Neumětely⋌ 21  8 3 10 38:41 27