Lužec n. Vltavou – Hýskov 0:3

Hýskovští se vrátili do I.B třídy po dlouhých třiceti osmi letech a v úvodu utkání na půdě Lužce působili hosté nervózním dojmem. Domácí toho využili a vypracovali si převahu. Ta ovšem většinou končila před hýskovskou šestnáctkou. Hráči Lužce zvolili taktiku nakopávaných míčů a prvních dvaceti minutách často zahrávali standardní situace. Několikrát se domácí dostali i do šance, brankář Hosnédl si ovšem se všemi pokusy poradil. S postupem času ze sebe Hýskovští setřásli nervozitu a také se dostali do šance. Střelu Lhotky ovšem domácí stoper vyrazil z brankové čáry. Poločas tedy skončil stavem 0:0.

Po změně stran se hosté zlepšili a vytvořili si převahu. Z ní vytěžili Hýskovští šance a posléze i góly. Hosty poslal do vedení parádní střelou Sechovec a když pak po chvíli zahráli Hýskovští při standardce signál, Pošmurný překonal gólmana Lužce podruhé. Jenže tentokrát zachránil domácí od inkasování zvednutý praporek pomezního. Lužec s postupem času stále více otevíral hru, což byla voda na mlýn hýskovským brejkům. V závěru střetnutí, kdy již domácí hráli vabank, podnikli Hýskovští dva rychlé protiútoky a Hnátek se Stejskalem pojistili vedení hostů.
Hýskov tedy po kvalitním a bojovném výkonu vyhrál na půdě Lužce 3:0 a vstoupil do I.B třídy tím nejlepším způsobem. V příštím kole Hýskovští opět jedou na hřiště soupeře, tentokrát zamíří do Doks, které v prvním kole prohrály v Loděnici 0:3 a budou chtít za každou cenu zvítězit.

Branky: Sechovec, Stejskal, Hnátek. Rozhodčí: J. Štefan. ŽK: 2:3. Diváci: 120. Poločas: 0:0.

Lužec: Prislupský – Stejskal, Šára, M. Kučaba, Špánek (78. J. Kučaba), Uher, M. Tauchman, D. Tauchman, Svoboda (58. Roučka), Miklušák, Levý (65. Kuřátko).

Hýskov: Hosnédl – Křestan, Choc, Bartoš, Frydrych, Lhotka (75. Kabát), Stejskal, Vávra, Steiner (88. Stehlík), Sechovec, Pošmurný (60. Hnátek).