Ve šlágru hostily Lužce vedoucí Hýskov a v případě vítězství mohli domácí snížít ztrátu na lídra na dva body. V prvním poločase padly dvě branky na obou stranách. Po změně stran se již radovali jen hráči Hýskova, kteří si odvezli vítězství 3:2.Zajímavý zápas se hrál i v Novém Jáchymově, který hostil čtvrté Všeradice. V úvodních dvaceti minutách byli fotbalovější hosté, kteří se ale neprosadili. S postupem času se karta začala obracet a domácí se také dostali do vedení 1:0. Všeradice ovšem mohly v prvním poločase vyrovnat. Jenže nařízenou penaltu Červenka neproměnil, když poslal míč do tyče. Druhý poločas již jasně patřil domácím fotbalistům, kteří přidali další tři branky a nakonec si připsali vítězství 4:1. Hattrickem se v domácím dresu blýskl Václav Cimpa. Nový Jáchymov díky této výhře přezimuje na druhém místě.

Tři body si připsali také fotbalisté Karlštejna, na půdě Tmaně je ale nečekal ani trochu jednoduchý zápas. V prvním poločase domácí fotbalisté neproměnili pět vyložených šancí. Naproti tomu hosté se jednou dokázali prosadit a o poločase byl stav 0:1. Po změně stran Tmaň neproměnila několik dalších šancí, jednou hostům pomohlo břevno. Po hodině hry se domácí dočkali vyrovnání, když se po centru hlavou prosadil Rys. Na body ale nakonec Tmaň nedosáhla. Karlštejn totiž dokázal jít opět do vedení a tentokrát již hosté vyrovnání nepřipustili a díky výhře 2:1 přezimují na pěkném čtvrtém místě.

Kanonádou zakončily podzim celky Loděnice B, Cembritu Beroun a Svaté. Rezerva Loděnice se ve Zličíně střetla v derby s Chrustenicemi. V prvním poločase měli zelenobílí mírně navrch a v závěru půle se díky proměněné penaltě dostali do vedení 1:0. Druhý poločas jasně patřil Loděnici B, která nastřílela Chrustenicím dalších šest branek. Na straně domácích sice skórovali oba útočníci, na rozjetou Loděnici to ale nestačilo. Hosté vyhráli 7:2.
Podobný výsledek se zrodil i ve Svaté. Ta deklasovala Srbsko 7:3. Po vcelku vyrovnaném prvním poločase byl stav 3:2, druhý poločas ale jasně patřil domácím fotbalistům. Hattrickem se v domácím dresu blýskl Kušta. Snadné vítězství zaznamenal také Cembrit Beroun, který deklasoval mužstvo Vysokého Újezdu 6:1. Domácí byli v zápase jasně lepší a nakonec mohli soupeři klidně naložit deset branek.

Výsledky: Chrustenice - AFK Loděnice B 2:7 (0:1), branky za domácí: Dvořák D., Dvořák M., rozhodčí: Špicl. FK Svatá - Srbsko 7:3 (3:2), branky: Kušta 3, Blahovec, Suchý 2, Bartoníček - Kobík, Kučera, Bláha, diváci: 100, rozhodčí: Šnajdr. Lužce - FK Stejstav Hýskov 2:2 (2:3), branky: Dušek, Sejček - Sechovec, Hnátek 2, diváci: 100, rozhodčí: Kareš. SK Nižbor B - Hudlice 0:4 (0:1), branky: Hubka R. 2, Hubka J., Zíma, diváci: 40, rozhodčí: Pos ml. Čechie Nový Jáchymov - Durisol Všeradice 4:1 (1:0), branky: Cimpa 3, Zábranský - Jakoubek Pe. z pen., diváci: 100, rozhodčí: Koza. SK Cembrit Beroun-Závodí - Vysoký Újezd 6:1 (3:0), branky: Vydra, Krumholz, Bialek, Bláha, Tabe, vlastní - Kail. ČK: Sedlák (VÚ), diváci: 70, rozhodčí: Marx. VČS Tmaň - Karlštejn 1:2 (0:1), branky: Rys – Kučera, Drmla, diváci: 60, rozhodčí: Deraj.

1. Hýskov⋌ 13 11 1  1 50:15 34
2. N.Jáchymov⋌13  9 2  2 42:23 29
3. Lužce⋌ 13  8 2  3 50:21 26
4. Karlštejn⋌13  7 3  3 38:27 24
5. Svatá⋌ 13  6 5  2 34:21 23
6. Hudlice⋌ 13  7 2  4 29:16 23
7. Všeradice⋌13  6 4  3 28:16 22
8. Loděnice B⋌13  5 5  3 31:20 20