Doksy – Hýskov 2:2

Domácí oproti prvnímu kolu nastoupili téměř v nejsilnější sestavě, začátek zápasu ovšem opanovali hosté. Po necelé čtvrthodině již vedli Hýskovští 2:0, když se z dálky parádně trefil Pošmurný a Stejskal dokázal prostřelit zeď. Domácí se z šoku dlouho nemohli vzpamatovat a poločas tedy skončil stavem 0:2. Hýskovští ovšem kromě vedení měli také starosti, neboť v prvním poločase museli kvůli zranění střídat Pošmurný a Lhotka.

Po změně stran domácí fotbalisté zabrali a dostali Hýskov pod tlak. Po patnácti minutách se také Doksům podařilo vyrovnat díky dvěma slepeným gólům. Hlavou se prosadil dorážející Zlata a po individuelní akci skóroval Junek.

Poté hra na dlouhé minuty upadla a hektický byl až závěr střetnutí, ve kterém oba celky mohly strnout vedení na svou stranu. Doksy sice měly šance, větší ale byly na straně Hýskova. Hnátek neproměnil sólo, Kabát nastřelil břevno a dorážku Michalovského do prázdné branky na poslední chvíli zablokoval obránce. Zápas tedy skončil remízou a Hýskovští mají po dvou zápasech na půdě soupeřů čtyři body.

Hýskov: Hosnédl – Choc, Bartoš, Frydrych, Křestan, Lhotka (20. Hnátek), Stejskal, Vávra, Steiner (65. Michalovský), Sechovec, Pošmurný (30. Kabát).