Beroun B – Hýskov 2:4

Na první gól se nečekalo dlouho. Již v 10. minutě si domácí Král naskočil na centr z rohu a parádní rybičkou poslal míč za záda Hosnédla. Poté se hrál vcelku vyrovnaný fotbal s náznaky šancí na obou stranách. S postupem času ovšem začínali mít navrch hosté a v 25. minutě bylo vyrovnáno, když se parádní střelou z trestného kopu prosadil Stejskal. O pět minut později již Hýskov vedl. Po akci, která zaváněla ofsajdem, se dostali hosté do přečíslení a Lhotka měl po ideální přihrávce Hnátka snadnou úlohu.

Jestliže v prvním poločase se hrál vcelku vyrovnaný fotbal, druhá půle jednoznačně patřila Hýskovu. Berounští neběhali a hosté si vytvořili řadu šancí. Jen v prvních patnácti minutách zneškodnil Hejcman tři vyložené šance hostů. V 63. minutě se dostal hostující Bojko do čistého sóla, udělal kličku brankáři, ale byl faulován a výborně pískající rozhodčí Červenka nařídil pokutový kop. Desítku pak s přehledem proměnil Frajer. Zbytek zápasu se hrál v naprosté režii Hýskova, domácí měli problémy dostat se za polovinu, natož do velkého vápna. V 67. minutě hosté zvýšili vedení na 1:4. Lhotka dostal pěkný míč za obranu a následně pěkným obloučkem přehodil domácího brankáře. Lídr okresního přeboru pak mohl přidat minimálně další tři branky. Jenže Bojko sólo neproměnil a gólem neskončily ani šance Vávry a Hnátka. Gól tak nakonec padl v samém závěru utkání na druhé straně, kdy liknavost hýskovské obrany využil Král.

Branky: 10. a 88. Král – 25. Stejskal, 30. a 67. Lhotka, 63. Frajer z pen. Rozhodčí: Červenka. ŽK: 1:3. Poločas: 1:2. Diváci: 40.