Hýskov – Jeneč 3:2

Hosté začali aktivně, což domácí trochu zaskočilo a Jeneč se v šesté minutě také dostala do vedení. Po pěkné kombinaci se hlavičkou prosadil Pásztó. Hýskovští se s postupem času vymanili z tlaku, v ofenzivě je ale srážely nepřesnosti. Hrálo se převážně ve středu hřiště bez větších šancí. Ve 35. minutě pak kvůli zranění musel vystřídat Křesťan a vzápětí hosté přidali druhou branku. První šanci sice ještě Hořánek neproměnil, při dalším útoku byl ale již Hosnédl proti hlavičce hostujícího útočníka krátký. Radost hostů ale měla doslova jepičí život. O dvě minuty později se totiž Hýskov dočkal snížení. Střelu Sechovce sice brankář Rigo vyrazil, roztočený balon ale nakonec doskákal do sítě. Hýskov se pak nadechl k náporu a po chybě hostující obrany Steiner propálil Riga – 2:2.

Vyrovnání domácí fotbalisty nabudilo a hned v úvodu druhé půle dokonali obrat. Střelu Hnátka ze 46. minuty sice ještě gólman Jenče chytil, o dvě minuty později ale již Hýskovští slavili. Po ruce Pászta se z trestného kopu přes zeď parádně trefil Vávra – 3:2. Hosté mohli po chvilce odpovědět, Valko ale pálil nad branku. Poté přibylo útočných akcí na obou stranách a k vidění byla řada šancí. Jenže jak domácí, tak i hosté měli nepřesně seřízená mířidla. S postupem času se hra rozkouskovala a tempo opadlo. Domácí s přehledem bránili své vedení a když pak byl po druhé žluté vyloučen Pásztó, vypadalo to s Hýskovem ještě lépe. Střelu Hnátka ovšem zlikvidoval Rigo, který se pak vytáhl i v 70. minutě proti střele Stejskala. Závěr byl ovšem dramatický. V 85. minutě byl vyloučen domácí Pošmurný a hosté po chvilce kopali trestný kop. V těchto momentech se ukázalo, jak velkou oporu mají Hýskovští v brankáři Hosnédlovi. Gólman Hýskova vyrazil nejprve střelu Hořánka mířící do šibenice a poté fantasticky chytil i razantní dorážku Hojsáka. Hosnédl pak předvedl výtečný zákrok ještě při střele Mičína a Hýskov tak mohl slavit další vítězství.

Hýskov: Hosnédl – Křesťan (35. Kabát), Choc, Frydrych, Bartoš - Stejskal, Pošmurný, Steiner, Sechovec – Hnátek (73. Michalovský), Vávra.