JENEČ - HÝSKOV 3:2

Hosté od Berounky začali lépe a v prvním poločase byli nebezpečnějším celkem. V prvních dvaceti minutách ovšem byly na obou stranách k vidění spíše náznaky šancí. Brankář Hýskova Hosnédl si první těžký zákrok připsal ve 22. minutě při střele Kotíka. O pět minut později se již skóre měnilo a slavili hosté. Steiner z rohu nacentroval na volného Sechovce, který hlavou nechytatelně poslal míč pod břevno.

Ve 30. minutě ovšem mohli domácí srovnat, Ivanov ovšem napálil míč do tyče. Pak již opět úřadovali Hýskovští. Rychlý útok ve 35. minutě zakončil nepřesnou ránou Choc, pak poslal těsně vedle svůj trestňák Pošmurný. Ale v 37. minutě se po obranném zaváhání jenečských dostal k míči Steiner a přízemní střelou ho uklidil za záda bezmocného Charváta - 0:2. Tímto výsledkem také skončil první poločas.

Vedení zřejmě Hýskovské ukolébalo a ve druhém poločase jasně kralovali bojovní domácí fotbalisté. V 55. minutě se Jenči podařilo vstřelit kontaktní gól, když jasně nejlepší hráč utkání Hořánek předvedl dlouhý slalom, za který by se nemusel stydět ani Messi a nakonec nedal šanci ani Hosnédlovi. Neutekla ani minuta a bylo srovnáno. Jeneč rozehrála rychlý útok, který zcela rozvrátil hýskovskou obranu a Dolejš protlačil balon za Hosnédlova záda 2:2. Domácích bylo rázem plné hřiště. Střelu Valka sice gólman Hýskova chytil, v 69. minutě si ovšem oba hráči své role vyměnili a tentokrát byl úspěšnější domácí fotbalista. Valko si naběhl na dlouhou přihrávku za obranu, rychle se uvolnil a šikovným padáčkem přehodil Hosnédla

Zbývající hrací čas věnovali hosté úsilí o vyrovnání, ale už se jim tolik nedařily útočné kombinace a domácí naopak své vydřené vedení bránili velmi usilovně a obětavě. V 76. minutě mohli sice hosté vyrovnat na 3:3, brankář Charvát ale zasáhl proti ráně Pošmurného jistě. V hektickém a nervózním závěru se sice hosté ještě snažili o vyrovnání, domácí ale díky bojovnosti dokázali vedení udržet.