Slavie Praha B - Králův Dvůr 1:1

Domácí, kteří nastoupili posíleni o Toleského, Tafata a brazilce Da Silvu, vstoupili do zápasu lépe a hned ve třetí minutě musel Tesař dokazovat své schopnosti. Skóre se měnilo již v 9. minutě, radovali se ovšem cábelíci, když se hlavou prosadil při standardce Kyklhorn. Poté měli Králodvorští více ze hry a mohli i zvýšit své vedení. Jenže Veselý své sólo neproměnil. Důležitý okamžik přišel ve 43. minutě, kdy rozhodčí udělil Bláhovi hodně přísně druhou žlutou a cábelíky tak čekalo dlouhé oslabení.

Ve druhé půli měla Slávie převahu, hosté ale dobře bránili. V 59. minutě ovšem cábelíci udělali snad jedinou větší chybu a domácí hned trestali. Tesaře překonal Tafat. Od tohoto momentu ovšem byli nebezpečnější hosté, kteří si i v deseti vytvořili několik šancí. Jenže proměnit se hostům žádnou nepodařilo a zápas tak skončil remízou.

Branky: 9. Kyklhorn - 59. Tafat.Rozhodčí: Šafránek. ŽK: Tafat - Bláha. ČK: 43. Bláha (KD).Poločas: 0:1.

Slavia B: Berkovec - Vaněk, Kolařík, Koreš (81. Vyhnal), Milutinovič (46. Hošek), Toleski, Tafat, Maia, Da Silva, Starý, Čmovš.

Králův Dvůr: Tesař - Nejepsa, Sabou, Kyklhorn (88. Fulín), Trantina (90. Vejmelka), Petr, Šilhavý, Veselý (83. Novák), Bureš, Bláha, Tlustý.