Celý program zahájilo v 10 hodin utkání A mužstva. Jejich soupeř FC Zličín na poslední chvíli účast odřekl, tak nabídku přijal vítěz III. třídy a mužstvo, které prakticky střídá loděnickou rezervu v okresním přeboru, SK Tetín.

Sestavy:
Loděnice: Sklenář - L. Paleček, M. Šmíd, Majer, P. Frydrych, O. Mráz, Miška, T. Frydrych, Grau, F. Pospíšil, Herejt.
Tetín: Kasl - Langhans, Tenkrát, Smetana, Červený, Choc, Kern, Hejna, Vlasák, Janda, Burián.

Rozdíl dvou tříd byl na hřišti od začátku znát. Přestože domácímu celku chybělo několik opor, a navíc na několika hráčích hostí bylo znát, že životosprávu před utkáním právě vzorově nedodržovali, hrálo se prakticky na jednu branku. A protože zelenobílí měli chuť hrát, zastavil se výsledek na stavu 12:1.

Tento výsledek mohl být ještě podstatně vyšší, kdyby domácí celek nepřeháněl chvílemi hru na krásu pro diváky. Nejlepšími střelci utkání byl Grau a Herejt se 3 brankami, 2 branky přidal F. Pospíšil, jednou se trefili O. Mráz, T. Frydrych, Majer a L. Paleček.

Od 12 hodin nastoupili letos úspěšní dorostenci, kteří obsadili v I. A třídě pěkné 3. místo proti FC Zličín. Soupeř podcenil sílu domácího celku a přijel s mladším dorostem, a proto hned podruhé za sebou nestačila světelná tabule na konečnou podobu výsledku a po jednoznačném průběhu si soupeř odvezl do Prahy pořádnou nadílku 13:3.

Sestava domácího celku: Rada - Petráček, Steiner, Iliáš, Červenka, Iliáš, Vaněk, Miška, Vyskočil, Křížek, M. Mráz. Střídali: Říman a Polichromidis.

Od 14.30 hodin nastoupila domácí stará garda proti celku Příbram 96, který tvořili převážně otcové žákovského celku. Toto utkání bylo nejvyrovnanější, a také mělo největší náboj. Na začátku 2. poločasu to přehnal Paták a za nebezpečný skluz viděl v ruce rozhodčího Sekerky ČK. Ale i v deseti hráčích zelenobílí udrželi nerozhodný výsledek 2:2, když jejich branky vstřelili Prokop a Melichar.

Od 16.30 hodin nastoupili k závěrečnému utkání prvního dne domácí žáci proti Příbrami 96, což je jeden ročník ligových žáků Příbrami. Zelenobílí drželi 25 minut nerozhodný výsledek, ale v závěrečné desetiminutovce přišla smršť v podobě 5 branek v jejich síti. Hosté ve 2. poločase ještě dvěma brankami dali výsledku definitivní podobu 0:7. A to ještě výborný L. Dreksler vyrazil dvě penalty!

Poděkování za bezproblémový průběh celého dne patří trojici rozhodčích Hájek, Sekerka a Červenka.

Po skončení sportovního programu se mohli všichni přítomní bavit při příjemné hudbě skupiny Index, která přispěla k výrazné pohodě sobotního večera.

Nedělní odpoledne začalo v 14 hodin utkáním přípravky, která přivítala stejně starého soupeře z Mořinky. Stejně jako většina zelenobílých mužstev svého protivníka nešetřila a nakonec mu nadělila „desítku“ 10:3.

Závěrečné utkání celého programu patřilo od 16.30 hodin B mužstvu, které přivítalo mužstvo Chrustenic. Přestože ještě na jaře byl mezi oběma celky rozdíl dvou tříd, díky sestupu domácí rezervy a naopak postupu Chrustenic, se potkají na podzim ve stejné soutěži. Generálkou na velmi očekávaná derby bylo toto utkání, které sledovalo více než 150 diváků.

Ještě v 1. poločase drželi hosté s domácími hráči krok, ale dvě branky v úvodu 2. poločasu odstartovaly pohodovou exhibici na jednu branku a výsledek se zastavil na stavu 7:1.

Hostující hráči tak trochu poznali, že je na podzim čekají trošku jiná utkání, než na která byli zvyklí. Branky: Melichar 2, M. Šmíd, Holý, Majer, L. Paleček a Miška – D. Dvořák.