Hosté začali v Tachově dobře a postupem času získávali převahu na svých kopačkách. To se projevilo po půlhodině, kdy se Cábelíci dostali do vedení zásluhou Jakuba Balšánka, který navlékl kapitánskou pásku. „Můj gól padl po ztrátě Tachova ve středu hřiště a rychlém brejku. Přihrál jsem Procházkovi na pravou stranu a naběhl si před bránu. Michal mě perfektně nasel balonem do kapsy a já už míč usměrňoval prakticky do prázdné brány, soustředil jsem se jen, abych to trefil," popsal svojí trefu Jakub Balšánek.

Po návratu na hřiště po přestávce byli hosté stále lepším týmem, ale nedokázali vedení navýšit. „Sahali jsme po třech bodech. Na začátku druhé půle jsme šli dvakrát sami na brankáře, tam se asi lámal chleba. Kdybychom proměnili alespoň jednu situaci, domácím už bychom odskočili a náskok si podle mě udrželi," řekl Balšánek.

Jenže Cábelíci druhý gól nepřidali, z vyrovnání se naopak radovali domácí. V 53. minutě rozehrál Tachov biliár ve vápně Králova Dvora, na jehož konci stál domácí Jan Matas a bylo to 1:1.

Hosté se sice snažili o výhru za tři body, ale Tachov zavřel obranná vrátka, takže v závěru všechno spělo k remízovému konci.

O bodu navíc pro jeden z týmů rozhodovaly pokutové kopy, v nichž byl úspěšnější Králův Dvůr v poměru 4:2. „Dva body z Tachova určitě bereme. Je to silný soupeř, důrazný, odolný," uvedl Jakub Balšánek, který chce vidět tým Cábelíků co nejvýše: „Jestliže se chceme udržet na čelních příčkách, musíme teď bodovat v každém zápase."