Jeho pronásledovatel Praskolesy žehrá nad odebranými třemi body, i přesto si poradil s rezervou Stašova 6:0. Druhé místo patří Hostomicím B, které svedly velkou bitvu ve Rpetech, kde vyhrály těsně 5:4. V dresu rezervy se třikrát trefil Jan Kačírek. „Rozdíl v soutěžích je samozřejmě veliký, ale gól je gól a je jedno, jaká je to soutěž. Vždycky potěší,“ srovnával nejnižší soutěž s I. B třídou úspěšný střelec.

Hattrickem přispěl k přestřelce. „Všechny góly byly důležité. První a druhý byly srovnávací. Nejdřív na 2:2 a na 3:3. Třetí gól byl spíš uklidňovací na 3:5, což jsme potřebovali, do té doby to bylo stále otevřené a Rpetům stačila jedna akce na srovnání, vše mohlo skončit jinak. Třetí byl asi nejdůležitější,“ myslí si Jan Kačírek.

„Nejpovedenější byl druhý gól. Dostal jsem pěkný pas od Ládi Rylicha na levou stranu, přešel obránce, vystřelil a od zadní tyče se míč odrazil do brány,“ popsal pěkný zásah Kačírek, který dodal: „Oba týmy chtěly hrát aktivně. Rpety měly obranu postavenou hodně vysoko, to nám vyhovovalo a dávalo hodně prostoru na protiútoky. Diváci si určitě na počet gólů stěžovat nemohli.“