Vyhlášení a ocenění vítězů jarního kola Tipligy čtenářů Berounského deníku se konalo ve středu večer v příjemném prostředí výletní nádražní restaurace Zastávka Nižbor. Její výborný personál pro nejlepší tipaře připravil i skvělé pohoštění. Vítězové si pochvalovali prostředí, skvělé jídlo i pití. A tak můžeme návštěvu nižborské restaurace Zastávka, kterou najdete v bezprostřední blízkosti zdejšího vlakového nádraží, vřele doporučit. Ale určitě je lepší vybrat si pro návštěvu spíš všední den, kdy si můžete lépe vychutnat zdejší atmosféru.

Vítězové berounské Tipligy se na závěr před restaurací vyfotografovali i se zástupci Deníku, což naleznete na jednom ze nsímku ve fotogalerii. Zleva nahoře krajský šéfredaktor Jiří Macek, celkový vítěz soutěže Jiří Bladský, Josef Škrlant, Martin Pavlíček, sportovní redaktor Berounského deníku Jan Bežó, zleva dole pak zapózovali Pavel Mizera, František Krofta, Pavel Fišer a Rudolf Kučera.

Sedm z pozvané jedenáctky nejlepších hráčů Tip ligy si přijelo pro ceny do Nižboru. Ve zdejší restauraci Zastávka si při stejném počtu bodů po třinácti kolech zajistil vítězství v doplňkové soutěži Jiří Bladský, když se mu podařilo překonat druhého Martina Pavlíčka a třetího Pavla Fišera. V pohodové atmosféře jsme se dozvěděli třeba i to, že Pavlové Fišer i Mizera jezdí fandit svým vnoučkům.

Bohužel se ve středu nesešla celá vítězná jedenáctka, protože někteří již odcestovali na dovolenou a jiní byli časově zaneprázdněni. Jejich ceny na ně čekají v redakci Berounského deníku.