Jiří Mareš trénuje v Opavě
Jan
Bežó
Sportovní redaktor
Napište mi
Rpety – Fotbalisté Slezského FC Opava už v polovině června zahájili letní přípravu. V opavské kabině se objevila řada nových tváří v čele s brněnským Pavlem Zavadilem. Do Opavy odjel také Jiří Mareš, který se na jaře protrápil juniorkou Příbrami, když mu jeho tým neumožnil angažmá ve Viktorii Žižkov.
Jiří Mareš vstřelil za Králův Dvůr gól.
|
Foto: Pavel Paluska
„Jirka Mareš má stoprocentně talent. Já i on to bereme tak, že je to pro něj jedna z posledních příležitostí, jakým způsobem se vrátit do velkého fotbalu. Jsem připravený společně s klubem mu k tomu vytvořit podmínky. Záleží jen na něm, jak to uchopí," uvedl trenér druholigové Opavy Roman Skuhravý. „Může to být takový malý restart po těch posledních měsících, které mě zbrzdily v nějaké cestě," ví dobře Jiří Mareš.
Prezidentské volby 2023
Druhé kolo prezidentských voleb proběhlo v termínu 27. a 28. ledna 2023. Občané si zvolili za prezidenta Petra Pavla, který porazil Andreje Babiše
Výsledky najdete zde
Přinášíme vám také nejnovější zprávy, rozhovory, analýzy po prezidentských volbách. Dočíst se také můžete, jaké má prezident pravomoci.
Ostatní kandidáti na prezidenta
Jaroslav Bašta, Karel Diviš, Pavel Fischer, Marek Hilšer, Danuše Nerudová, Petr Pavel, Tomáš Zima
Připomeňte si předvolební rozhovory s rodinnými příslušníky kandidátů.
Monika Babišová, Klára Fischerová, Robert Neruda, Jitka Divišová
Podívat se také můžete, jak probíhaly prezidentské volby v roce 2018.