„Tip ligu hraji asi dva roky. V jednotlivém kole už jsem jednou uspěl, takže teď je to podruhé,“ radoval se Kadeřábek, který dodal: „Na pivo se těším, proto se soutěž mimo jiné také hraje!“


Člen revizní komise berounského fotbalové svazu je v současné době předsedou broumské kopané. Její tým se drží v okresním přeboru a úkolem pro funkcionáře bylo přivést nové hráče. „Už v zimě přišli Honza Truksa a Marek Malý, nyní je doplnil Ondra Sevald, shodou okolností všichni z Nižboru,“ řekl Lukáš Kadeřábek.


Broumský tým si vzala na povel nová trenérská dvojice. „Tým převzali Honza Chrz, kterého pamatujete určitě z Kublova, a společně s ním Marek Zmrzlý,“ uvedl vítěz třetího kola Tip ligy.


Toho mrzela prohra v prvním kole s Trubínem 1:3. „Byla to škoda, zahodili jsme tři gólové šance, když se nám podařilo vyrovnat na 1:1, tak jsme se ukolébali a zkušený soupeř nás potrestal,“ kabonil se Kadeřábek.


Čelo se mu ale rozjasnilo po nedělní výhře Broum v Berouně nad tamním béčkem ČLU 2:1. „Jsme spokojení. Na začátek soutěže máme těžký los, nyní přivítáme doma Zdice. Ve čtvrtek na tréninku budou trenéři vymýšlet taktiku a já zvu všechny, aby se přišli v neděli od sedmnácti hodin podívat, jak se jim to povedlo,“ zve na utkání Broum s favoritem přeboru Lukáš Kadeřábek.