ČFL: Králův Dvůr – Chrudim (NE – 14.30 – Janoch – Kříž, Grimm).

Divize: Hořovicko – Aritma Praha (SO – 14.30 – Pečenka – Průcha, Rejžek).

KP: Ovčáry – Beroun (SO – 14.30 – Horváth – Žáková, Zelenda), Dobřichovice – Nová Ves p. Pleší (NE – 14.30 – Garaja – Mrázek, Kovář).

I.A: Loděnice – Všenory (SO – 14.30 – Kovář – Mrázek, Kudrjavcev), Cerhovice – Nový Knín (NE – 14.30 – Tobiška – Richtár, Chaloupka).

I.B – A: Lány – Hýskov (NE – 14.30 – Meščan – Lafek, Tvaroh).

I.B – E: Hořovicko B – Nečín (NE – 14.30 – Bzová – Vinter – Mansour, Šafránek), Hostomice – Maršovice (SO – 10.30 – Šmejkal – Svoboda J., Benák), Dobříš – Žebrák (NE – 14.30 – Hamouz – Štefan J., Joglová).

OP: Stašov – Podluhy (SO – Knotek, Hájek, Rylich). Chlumec – Tlustice (NE – Hájek, Knotek, Bidšovský). Osek – Nižbor (SO – Šnajdr, Kareš, Plecitý). Karlštejn – Beroun B (SO – Špicl, Krůta, Vodička). Neumětely – Újezd (SO – Pecka, Krbec, Veverka). Praskolesy – Zdice (SO – Krupa, Sekerka, Ryska). Komárov – Trubín (SO – Marx, Spiegl, Zuska).

III.A: Tetín – Broumy (NE – Kareš). Lužce – Zadní Třebáň (NE – Kros). Nový Jáchymov – Nižbor B (NE – Krbec). Loděnice B – Vysoký Újezd (NE – Šnajdr). Tmaň – Hudlice (SO – 10.15 – Plecitý). Cembrit Beroun – Srbsko (NE – 10.15 – Anýž). Kublov – Svatá (NE – 10.15 – Egrt).

III.B: Osek B – Libomyšl (NE – Sekerka). Vižina – Cerhovice B (SO – 11.30 – Chvátal). Lochovice – Běštín (SO – Koza). Hostomice B – Březová (SO – 14 – Kušo). Neumětely B – Drozdov (NE – 14 – Koza). Všeradice – Zdice B (SO – Kros). Rpety – Felbabka (SO – Bidšovský).

IV.A: Mořina – Stašov B (SO – Koldová). Chyňava – Chodouň (NE – Krůta). Liteň – Chrustenice (NE – Pos). Všeradice B – Zdejcina (NE – 14 – Spiegl). Osov – Hýskov B (SO – 11.30 – Kušo).

IV.B: Lochovice B – Chaloupky (NE – Špicl). Zaječov – Tlustice B (SO – Belanský). Praskolesy B – Drozdov B (NE – Chvátal). Rpety B – Újezd B (NE – 14 – 11.11.). Komárov B – Žebrák B (NE – Veverka).

Liga dorostu U19: Beroun – Příbram (SO – 11 – UMT Na Máchovně – Kubec - Krůta, Špicl).

KP dorostu: Benešov – Hořovicko (NE – 9/11.15 – UMT – Kaucký – OFS), Beroun B – Velký Borek (NE – 10.15/12.30 – UMT Na Máchovně – Kotlár, Divílek, Ducký).

I.A dorostu: Loděnice – Žebrák (SO – 10.15 – Klečka), Týnec – Králův Dvůr (SO – 10.15 – Macháček K.).

OPD: Komárov – Drozdov (SO – 10.15 – Setnička). Všeradice – Hudlice (SO – 11.30 – Kros). Neumětely – Zdice (SO – 11.30 – Veverka). Hostomice – Chyňava (NE – 10.15 – Palek).

Liga st. žáků U15 a U14: Beroun – České Budějovice (SO – 10/11.45 – Tyršův stadion – Šauflová - Zuska, Rylich)

Liga ml. žáků: U13 a U12: Beroun – Vlašim (NE – 10/11.45 – UMT - Vlachopulos, Krůta)

I.A žáků: Povltavská FA – Králův Dvůr (NE – 10 – hr. Hvozdnice – Richtár), Odolena Voda – Hořovicko (SO – 10 – Šnýdr).

OPstŽ: Tetín – Podluhy/Rpety (NE – 12 – Kareš). Zaječov – Tlustice (SO – 12.30 – Belanský). Lochovice – Nižbor/Chyňava (NE – 12.30 – Špicl). Neumětely – Žebrák (NE – 10.15 – Koza). Všeradice – Zdice (NE – 12 – Spiegl). Komárov – Újezd /Drozdov (NE – 12 – Veverka).

OPmlŽA: Králuv Dvůr B – Liteň/Zad.Třebáň (SO – 13.30).

OPmlŽB: Hořovicko – Neumětely/Všeradice (PÁ – 15.30 – Bzová). Zdice – Praskolesy (PÁ – 15.30 – Kros). Rpety/Podluhy – Komárov (PÁ – 15.30).

3. liga žen – D: Mořina – Dukla Jižní Město (SO – 11.30 – Koldová).