Úřední začátky jsou v 16.30 hodin:

ČFL: Sez. Ústí - Králův Dvůr (SO - Lerch).

Divize: Hořovicko - Příbram B (SO - 10.15 - Kubec).

KP: FK Kolín - ČLU Beroun (SO - Pechanec).

I.A: Loděnice - Nelahozeves (SO - Průcha), Hořovicko B - Nový Knín (SO - 15 - Vlk Mir.).

I.B - A: Praskolesy - Dobřichovice (SO - Kudrna), Králův Dvůr B - Kněževes (NE - Kočárek), Zdice - Lužná (SO - Vočka), Žebrák - Městečko (SO - 10.15 - Švejda).

I.B - E: Hostomice - Nespeky (SO - 10.30 - Asník).

OP: Chlumec - Nižbor (NE - Kareš - Hájek, Plecitý), Trubín - Tetín (NE - Krůta - Kros, Pecka), Zdice B - Komárov (NE - Müller - Ryska, Koza), Z. Třebaň - Neumětely (SO - Mázdra - Marx, Vlachopulos A), Osek - Tlustice (SO - Vodička - Kareš, Spiegl), Cerhovice - Beroun B (SO - Egrt - Plecitý, Kubát), Újezd - Stašov (NE - Špicl - Závora, Vodička).

III.A: Loděnice B - Nižbor B (NE - Chvátal), N. Jáchymov - Lužce (NE - Marx), Cembrit - Svatá (NE - 10.15 - Mázdra), Tmaň - Chrustenice (SO - 10.15 - Kros), Karlštejn - Srbsko (SO - 10.15 - Hájek), Vysoký Újezd - Hýskov (SO - Špicl), Všeradice - Hudlice (SO - Sekerka).

III.B: Vižina - Drozdov (SO - 13.30 - Bartovský), Rpety - Komárov B (SO - Kušo), Chodouň - Březová (NE - 10.15 - Sekerka), Žebrák B - Běštín (SO - Ducký), Osek B - Tlustice B (NE - Kušo), Hostomice B - Podluhy (SO - Šnajdr), Újezd B - Zaječov (SO - Müller).

IV.A: Chyňava - Osov (NE - Ducký), Mořina - Mořinka (SO - Chvátal), Z. Třebaň B - Tetín B (NE - Červenka), Liteň - Zdejcina (NE - Vlachopulos A), Všeradice B - Stašov B (NE - Kubát).

IV.B: Praskolesy B - Cerhovice B (NE - Šnajdr), Libomyšl - Chaloupky (SO - Marek), Kublov - Neumětely B (NE - 10.15 - Plecitý), Lochovice - Felbabka (SO - Červenka), Broumy - Zaječov B (NE - Spiegl).

Divize dor: Strakonice - Hořovicko (SO - 10/12.15 - Kotalík).

I.A dor: Loděnice - Libiš (SO - 14.45 - Divílek), Králův Dvůr - Klecany (SO - 10.15 - Švagr), Zdice - FC Mělník (SO - 10.15 - Nepraš), Vys. Újezd - Beroun (NE - 10.15 - Košťálek).

OPD: Chyňava - Nižbor (SO - 10.15 - Vlachopulos P), N. Jáchymov - Hostomice (NE - 13.30 - Marx), Žebrák - Podluhy (NE - 10.15 - Koza), Všeradice - Komárov (SO - 14 - Sekerka), Újezd - Hýskov (NE - 13.30 - Vodička).

Divize Ž: Beroun - Písek (SO - 10/11.45 - Stumpf), Sušice - Hořovicko (NE - 10/11.45 - Mokrusch).

KP Ž: V. Borek - Kr. Dvůr (SO - 9.30/11.10 - Machýček).

I.A Ž:Beroun B - Brandýsek (NE - 9.30/11.10 - Na Máchovně - Hůla).

OPŽA: Loděnice - Nižbor (NE - 14.30 - Chvátal), Chyňava - Tetín (NE - 14.30 - Ducký), Zdice - Neumětely (NE - 14 - Koza), Vysoký Újezd - Všeradice (SO - 14 - Špicl).

OPŽB: Rpety - Drozdov (SO - 14.30 - Kušo), Žebrák - Komárov (SO - 14.30 - Ducký), Lochovice - Hořovicko B (SO - 14.30 - Červenka), Újezd - Tlustice (SO - 14 - Müller).

OPMlŽ: Rpety - Hostomice (PÁ - 17.30 - Bartovský), Zdice - Neumětely (PÁ - 17.30 - ŠOR), Beroun C - Komárov (PÁ - 17.30 - Slabý), Lochovice - Hořovicko B (CT - 17.30 - Kušo), Zaječov - Hudlice (PÁ - 17.30 - Kros).

III. liga žen Mořina - Příbram (NE - 13 – Marek).