ČFL: Mladá Boleslav B - Králův Dvůr (SO - 10.15 - Košan - Mokrusch, Kožár).

Divize: Tachov - Hořovicko (SO - Váňa - Moudrý, Ulrich).

KP: Beroun - Louňovice (SO - hř. Na Ostrově - Svoboda J. - Benák, Šmejkal).

I.B - A: Braškov - Loděnice (NE - Hruška - Vočka ml., Glogar), Hýskov - Tuchoměrice (SO - Šafránek - Karlík, Noll).

I.B - E: Hostomice - Cerhovice (SO - 10.30 - Štefan J. - Brda, Beran), Lety - Komárov (NE - Šípek - Macháček M., Macháček K.), Rožmitál - Hořovicko B (Hájek L. - Švagr, Kalík).

OP: Nižbor - Stašov (SO - Mázdra - Pecka, Pergl). Chlumec - Osek (NE - Svoboda - Vlachopulos A, Vlachopulos P.). Beroun B - Újezd (NE - hř. Na Ostrově - Bidšovský - Hájek, Setnička). Broumy - Tlustice (SO - 14 - Šnajdr - Ryska, Teplý). Žebrák - Praskolesy (SO - Hájek - Knotek, Slabý). Zdice - Trubín (SO - Ryska - Šnajdr, Teplý). Drozdov - Neumětely (SO - Egrt - Kros, Filip).

III.A: Hudlice - Lužce (NE - Kros). Karlštejn - Loděnice B (SO - Bidšovský). Tmaň - Tetín (SO - 10.15 - Slabý). Cembrit Beroun - Srbsko (NE - 10.15 - Špicl). Zadní Třebaň - Chodouň (SO - Kareš). Zdice B - Svatá (NE - Pos ml.). Chyňava - Nový Jáchymov (NE - Knotek).

III.B: Hostomice B - Rpety (SO - 14 - Vlachopulos P). Březová 08 -Osek B (SO - 14 - hř. Bzová - Závora). Zaječov - Újezd B (SO - Vodička). Všeradice - Kublov (SO - Sekerka). Podluhy - Běštín (SO - Svoboda). Cerhovice B - Felbabka (SO - Marx). Lochovice - Neumětely B (SO - Chvátal).

IV.A: Nižbor B - Hýskov B (NE - 14 - Sekerka). Vižina - Vysoký Újezd (SO - 14 - Kušo). Osov - Chrustenice (SO - 14 - Vlachopulos A). Všeradice B - Zdejcina (NE - 14 - Slabý). Mořina - Liteň (SO - Pos ml.).

IV.B: Rpety B - Tlustice B (NE - Chvátal). Libomyšl - Stašov B (SO - Belanský). Zaječov B - Komárov B (NE - Šnajdr). Žebrák B - Praskolesy B (NE - Koza). Lochovice B - Drozdov B (NE - Závora).

Liga dorostu U19: Sokolov - Beroun (NE - UMT - Berka P.).

KP dorostu: Hořovicko - Neratovice (SO - 10.15/12.30 - Kotlár, Ducký), Kosmonosy - Beroun (NE - 10.15/12.30 - Chrastina, Tvaroh)

I.A dorostu: Podlesí - Loděnice (SO - 10.15 - Vosolsobě), Králův Dvůr - Sedlec/Prčice (SO - 10.15 - Divílek),

OPD: Všeradice - Komárov (SO - 14 - Sekerka). Drozdov/Cerhovice - Chyňava (SO - 10.15 - hř. Drozdov - Koldová).

Liga žáků U15 a U14: Prachatice - Beroun (SO - 10/11.45 - UMT - Pečenka - Šafránek, Třeštíkl).

Liga žáků U13 a U12: Prachatice - Beroun (NE - 10/11.45 - UMT - Mráz M., Babka).

KP žáků: Hořovicko - Kunice (NE - 10.15/12 - hř. Bzová - Klečka)

I.A žáků: Kralupy - Králův Dvůr (NE - 10 - hř. K. Kralupy - Šnýdr)

OPŽA: Hudlice - Nižbor (NE - 15 - Kros). Loděnice - Vysoký Újezd (NE - 15 - nařízený termín - Koldová). Zdice - Tetín (NE - 14.30 - Pos ml.).

OPŽB: Hostomice - Komárov (NE - 10.15 - Spiegl). Všeradice - Újezd (NE - 12 - Slabý). Žebrák - Lochovice (NE - 15 - Koza). Neumětely - Zaječov (SO - 14.30 - Chvátal).

OPMlŽA: Hudlice - Loděnice (PÁ - 17.30). Beroun C - Hýskov/Chyňava (ST - 17 - hř. Trubín). Tmaň - Králův Dvůr B (PÁ - 17.30). Rudná - Králův Dvůr A (PÁ - 17.30). Zadní Třebaň - Beroun B (PÁ - 17.30).

OPmlŽB: Hořovicko B - Komárov (PÁ - 17.30 - hř. Bzová). Zaječov - Podluhy (PÁ - 17.30). Rpety - Tlustice (PÁ - 17.30). Zdice - Praskolesy (PÁ - 17.30). Drozdov/Cerhovice - Neumětely/Všeradice (PÁ - 17.30 - hř. Drozdov).

III. Liga žen: Mořina - Bráník (SO - 14 - Pos ml.).