OFS Beroun - 16. - 17.10.2010 - úřední začátek v 15.30 hodin:

OP:
FK Stejstav Hýskov - Chlumec (SO - Pecka - Mázdra, Marx). SK Doubravan Újezd - Ostrovan Zadní Třebaň (NE - Mázdra - Pecka, Filip). SK Tetín - Horymír Neumětely (SO - Hájek - Sekerka, Koubík). TJ Drozdov - SK Tlustice (SO - Egrt - Plecitý, Teplý). Slavoj Osek - FK Komárov (SO - Červenka - Pos ml., Chvátal). FK Olympie Zdice B - Čechie Nový Jáchymov (NE - Fischer - Kareš, Kros). Český Lev – Union Beroun B - FC Freyburg Trubín (NE - hř. Na Ostrově - Sekerka - Hájek, Knotek).

III.A: Všeradice - Karlštejn (SO - Vodička). Hudlice - Cembrit (NE - Ryska). Liteň - Vysoký Újezd (NE - Koza). Srbsko - Loděnice B (NE - Chvátal). Svatá - Chyňava (NE - Vlachopulos A). Lužce - Vižina (NE - Červenka). Nižbor - Tmaň (SO - Koza).

III.B: Březová - Felbabka (SO - 14 - hř.Bzová - Závora). Újezd B - Stašov (SO - Kareš). Žebrák B - Neumětely B (NE - Plecitý). Běštín - Hostomice B (NE - 14 - Teplý). Osek B - Komárov B (NE - Egrt). Zaječov - Broumy (SO - Ducký). Podluhy - Rpety (SO - Špicl).

IV.A:
Hýskov B - Chodouň (NE - Závora). Tetín B - Všeradice B (NE - Belanský). Mořina - Zdejcina (SO - Vlachopulos P). Mořinka - Osov (SO - hř.Lužce - Vlachopulos A). Nižbor B - Chrustenice (NE - 14 - Pos st.).

IV.B: Drozdov B - Stašov B (NE - Slabý). Cerhovice B - Lochovice (SO - Kros). Kublov - Tlustice B (NE - 10,15 - Svoboda). Zaječov B - Chaloupky (NE - Spiegl). Libomyšl - Rpety B (SO - Kadeřábek).

OPD: Podluhy - Komárov (SO - 13 - Špicl). Zdice - Loděnice (SO - 10,15 - Belanský). Žebrák - Všeradice (NE - 10,15 - Vlachopulos P).

OPŽA: Nižbor - Chyňava (SO - 13 - Koza). Zdice - Loděnice (NE - 13 - Kros). Tetín - Vysoký Újezd (NE - 13,30 - Belanský). Hudlice - Králův Dvůr B (NE - 13,30 - Ryska).

OPŽB: Rpety - Komárov (SO - 13,30 - Koldová). Zaječov - Lochovice (NE - 13,30 - Spiegl). Hostomice - Neumětely (NE - 10,15 - Koldová). Žebrák - Újezd (NE - 13,30 - Plecitý).

OPmlŽA: Hudlice - Tmaň (PÁ - 16,30). Hýskov - Beroun B (PÁ - 16,30). Všeradice - Zadní Třebaň (PÁ - 16,30). Zdice - Rudná (PÁ - 16,30). Beroun C - Chyňava (PÁ - 16,30 - hř.Tetín).

OPmlŽB:
FK Hořovicko B - SK Rpety (PÁ - 16,30 - hř.Bzová). Drozdov - Slovan Lochovice (PÁ - 16,30). SK Hostomice - Horymír Neumětely (PÁ - 16,30). Zaječov - Tlustice (PÁ - 16,30). Podluhy - Komárov (PÁ - 16,30).

OPŽB: Hostomice - Újezd (SO - 16.10. - 10,15 - Špicl).

III. Liga žen: Mořina - Horní Bříza (SO - 16. 10. – 12.30 Vlachopulos P.).

OFS Beroun - 23. - 24.10.2010 - úřední začátek v 15.30 hodin:

OP:
Chlumec - FC Freyburg Trubín (NE - Šnajdr - Kros, Plecitý). Čechie Nový Jáchymov - Český Lev – Union Beroun B (NE - Teplý - Vodička, Kocourek). FK Komárov - FK Olympie Zdice B (SO - Ryska - Sekerka, Pergl). SK Tlustice - Slavoj Osek (SO - Marx - Pecka, Vlachopulos A). Horymír Neumětely - TJ Drozdov (SO - Ducký - Kros, Chvátal). Ostrovan Zadní Třebaň - SK Tetín (SO - Kareš - Plecitý, Spiegl). FK Stejstav Hýskov - SK Doubravan Újezd (SO - Špicl - Závora, Vlachopulos P).

III.A: Tmaň - Karlštejn (SO - 10,15 - změna hřiště - Svoboda). Vižina - Nižbor (SO - 12,30 - Egrt). Chyňava - Lužce (NE - Hájek). Loděnice B - Svatá (NE - Závora). Vysoký Újezd - Srbsko (SO - Hájek). Cembrit - Liteň (NE - 10,15 - Pecka). Všeradice - Hudlice (SO - Teplý).

III.B: Felbabka - Rpety (SO - 14 - Fischer). Broumy - Podluhy (NE - Sekerka). Komárov B - Zaječov (NE - Špicl). Hostomice B - Osek B (SO - 12,30 - Kocourek). Neumětely B - Běštín (NE - 14 - Červenka). Stašov - Žebrák B (SO - Mázdra). Březová - Újezd B (SO - 14 - hř.Bzová - Šnajdr).

IV.A: Chrustenice - Chodouň (NE - Svoboda). Osov - Nižbor B (SO - 12,30 - Belanský). Zdejcina - Mořinka (NE - Pos st.). Všeradice B - Mořina (NE - Knotek). Hýskov B - Tetín B (NE - Náhlík).

IV.B: Praskolesy B - Rpety B (NE - Slabý). Chaloupky - Libomyšl (NE - 10,15 - hř.Komárov - Plecitý). Tlustice B - Zaječov B (NE - Kadeřábek). Lochovice - Kublov (SO - Červenka). Stašov B - Cerhovice B (NE - 10,15 - Koza).

OPD: Spartak TOS Žebrák - Sparta Podluhy (NE - 10,15 - Belanský). Durisol Všeradice - SK Doubravan Újezd (SO - 12,30 - Teplý). AFK Loděnice - FK Komárov (SO - 13 - Náhlík).

OPŽA:
TJ Hudlice - SK Nižbor (NE - 13,30 - Kocourek). FK Králův Dvůr B - SK Tetín (SO - 11,40 - Ducký). Vysoký Újezd - FK Olympie Zdice (SO - 13 - Hájek). AFK Loděnice - SK Chyňava (NE - 13,30 - Závora).

OPŽB: Spartak TOS Žebrák - SK Rpety (NE - 13,30 - Kadeřábek). SK Doubravan Újezd - SK Hostomice (SO - 13 - Koldová). Horymír Neumětely - TJ Zaječov (SO - 13 - Kros). Slovan Lochovice - FK Komárov (SO - 13,30 - Červenka).

OPmlŽA: SK Chyňava - VČS Tmaň (PÁ - 16,30). FK Rudná - Český Lev – Union Beroun C (PÁ - 16,30). Ostrovan Zadní Třebaň - FK Olympie Zdice (PÁ - 16,30). Český Lev – Union Beroun B - Durisol Všeradice (PÁ - 16,30 ¬- hř.Tetín). Hudlice - FK Stejstav Hýskov (PÁ - 16,30).

OPmlŽB: Komárov - Rpety (PÁ - 16,30). Tlustice - Podluhy (PÁ - 16,30). Neumětely - Zaječov (PÁ - 16,30). Lochovice - Hostomice (PÁ - 16,30). Hořovicko B - Drozdov (PÁ - 16,30 - Hř.Bzová).