OFS Beroun - 30.10. - 31.10.2010 - úřední začátek v 14.30 hodin

OP: SK Doubravan Újezd - Chlumec (NE - Hájek - Teplý, Knotek). SK Tetín - FK Stejstav Hýskov (SO - Sekerka - Červenka, Knotek). Drozdov - Ostrovan Zadní Třebaň (SO - Vlachopulos A - Marx, Pecka). Slavoj Osek - Horymír Neumětely (SO - Mázdra - Svoboda, Vlachopulos P). FK Olympie Zdice B - SK Tlustice (NE - Červenka - Mázdra, Slabý). Český lev-Union Beroun B - FK Komárov (NE - hř. Na Ostrově - Svoboda - Ducký, Belanský). FC Freyburg Trubín - Čechie Nový Jáchymov (NE - Egrt - Ryska, Spiegl).

III.A: Hudlice - Karlštejn (NE - Závora). FC Liteň - Durisol Všeradice (NE - Plecitý). Srbsko - SK Cembrit Beroun-Závodí (NE - Kareš). FK Svatá - Vysoký Újezd (NE - Marx). Lužce - AFK Loděnice B (NE - Koza). SK Nižbor - SK Chyňava (SO - Kros). VČS Tmaň - Vižina (SO - 10,15 - Šnajdr).

III.B: SK Doubravan Újezd B - Felbabka (SO - Ryska). Spartak TOS Žebrák B - SK Březová 08 (NE - Špicl). Běštín - Stašov (NE - 14 - Vodička). Slavoj Osek B - Horymír Neumětely B (NE - Šnajdr). Zaječov - Hostomice B (SO - Závora). Sparta Podluhy - FK Komárov B (SO - Plecitý). SK Rpety - Broumy (SO - Teplý).

IV.A: Chodouň - SK Tetín B (NE - 10,15 - hř.Libomyšl - Pos st.). Baník Mořina - FK Stejstav Hýskov B (SO - Hájek). Mořinka - Durisol Všeradice B (SO - hř.Lužce - Kadeřábek). SK Nižbor B - Endeco Zdejcina (NE - 14 - Náhlík). Chrustenice - Osov (NE - Vlachopulos P).

IV.B: Drozdov B - Praskolesy B (NE - Fischer). Kublov - Stašov B (NE - 10,15 - Vlachopulos A). Zaječov B - Slovan Lochovice (NE - Sekerka). Litavan Libomyšl - SK Tlustice B (SO - Náhlík). SK Rpety B - Chaloupky (NE - Kros).

OPD: Sparta Podluhy - AFK Loděnice (SO - 12 - Plecitý). FK Olympie Zdice - Durisol Všeradice (SO - 10,15 - Spiegl). SK Doubravan Újezd - Spartak TOS Žebrák (NE - 11,30 - Teplý).

OPŽA: SK Nižbor - AFK Loděnice (SO - 12 - Kros). SK Chyňava - Vysoký Újezd (NE - 12,30 - Koldová). FK Olympie Zdice - FK Králův Dvůr B (NE - 12 - Slabý). SK Tetín - Hudlice (NE - 12,30 - Kareš).

OPŽB: SK Rpety - Slovan Lochovice (SO - 12,30 - Teplý). FK Komárov - Horymír Neumětely (NE - 12,30 - Šnajdr). Zaječov - SK Doubravan Újezd (NE - 12,30 - Sekerka). Hostomice - Spartak TOS Žebrák (NE - 10,15 - Závora).

OPmlŽA: VČS Tmaň - FK Stejstav Hýskov (PÁ - 16). Durisol Všeradice - Hudlice (PÁ - 16). FK Olympie Zdice - Český lev-Union Beroun B (PÁ - 16). Český lev-Union Beroun C - Ostrovan Zadní Třebaň (PÁ - 16 - hř.Tetín). SK Chyňava - FK Rudná (PÁ - 16).

OPmlŽB: SK Rpety - Drozdov (PÁ - 16). Hostomice - FK Hořovicko B (PÁ - 16). Zaječov - Slovan Lochovice (PÁ - 16). Sparta Podluhy - Horymír Neumětely (PÁ - 16). FK Komárov - SK Tlustice (PÁ - 16).

III. Liga ženy Mořina - Infermo Praha (SO - 30. 10. – 11,30 – Hájek).

OFS Beroun - 6. - 7.11.2010 - úřední začátek v 14.00 hodin


OP: Chlumec - Čechie Nový Jáchymov (NE - Marx - Vlachopulos A, Vlachopulos P). FK Komárov - FC Freyburg Trubín (SO - Fischer - Špicl, Závora). SK Tlustice - Český lev-Union Beroun B (SO - Pecka - Kros, Chvátal). Horymír Neumětely - FK Olympie Zdice B (SO - Kareš - Plecitý, Spiegl). Ostrovan Zadní Třebaň - Slavoj Osek (SO - Ducký - Hájek, Knotek). FK Stejstav Hýskov - Drozdov (SO - Ryska - Kadeřábek, Pergl). SK Doubravan Újezd - SK Tetín (NE - Šnajdr - Egrt, Kros).

III.A: Karlštejn - Vižina (SO - Vlachopulos A). SK Chyňava - VČS Tmaň (NE - Sekerka). AFK Loděnice B - SK Nižbor (NE - Špicl). Vysoký Újezd - Lužce (SO - Svoboda). SK Cembrit Beroun-Závodí - FK Svatá (NE - 10,15 - Ryska). Durisol Všeradice - Srbsko (SO - Mázdra). Hudlice - FC Liteň (NE - Červenka).

III.B: Felbabka - Broumy (SO - Vodička). FK Komárov B - SK Rpety (NE - Vodička). Hostomice B - Sparta Podluhy (SO - 11 - Pos ml.). Horymír Neumětely B - Zaječov (NE - Teplý). Stašov - Slavoj Osek B (SO - Červenka). SK Březová 08 - Běštín (SO - hř.Bzová - Koza). SK Doubravan Újezd B - Spartak TOS Žebrák B (SO - Kocourek).

IV.B: Chaloupky - Praskolesy B (NE - 10,15 - hř.Komárov - Kocourek). SK Tlustice B - SK Rpety B (NE - Kušo). Slovan Lochovice - Litavan Libomyšl (SO - Šnajdr). Stašov B - Zaječov (NE - 10,15 - Náhlík). Drozdov B - Union Cerhovice B (ČT - 28.10. - 15 - Kros).