Petr v sezoně nastřílel 17 branek a je v tomhle ohledu čtvrtý nejlepší v B skupině čtvrté třídy. Zápas proti Neumětelům byl jeho nejpovedenější v ročníku, ale není to jeho rekord. V dresu Chaloupek zaznamenal proti Hostomicím před lety i osm gólů během jednoho utkání! S Neumětely jich klidně mohlo být také tolik. "To asi ano, protože minimálně čtyři další tutovky jsem zahodil," usmíval se po výhře 13:0, při níž navíc v sestavě Komárova scházelo ofenzivní trio Lapáček - Borovský a Povolný.

Nejkurióznější byl jeho druhý gól, podle slavné televizní reklamy byl tak trochu "z půĺky". "Brankář hostů při výkopu trefil záda našeho hráče, míč se odrazil před prázdnou bránu a já jediný zareagoval, že je balón vlastně ve hře. Pak jsem v jsem skóroval do prázdné," dobře se bavil při popisování situace bývalý hráč nejen Hořovic, ale také Chaloupek nebo Cerhovic. "A všechny svoje bývalé týmy pořád pečlivě sleduji," hlásí.

Branky střílí celou kariéru, má na ně čich. V divizi sice žádný pětigólový koncert jako teď nepředvedl, ale pár hattricků zaznamenal i tam. Zářil i v dalších soutěžích, krajském přeboru, I. A třídě a dalších.

Teď se chystá gratulovat k osmdesátinám trenéru Jaromíru Myslivečkovi, který mu v kariéře dost pomohl. "Určitě si zavoláme, trenér Mysliveček mě vychoval od dorostu, ale nerad bych opomenul také další trenérská jména, která mi hodně pomohla, jako Abrhám, Nedvěd, Hybš a samozřejmě pan Barát. S těmi se pojí největší úspěchy mojí kariéry," zavzpomínal Petr Větrovský, jenž by mohl od příštího ročníku sázet góly o třídu výš, pokud Komárov uhraje a pak vezme postup. "My na postup hrajeme, ale uvidíme, jak se k tomu postaví vedení FK Komárov a jaké budou možnosti," dodal Petr Větrovský.